בר מצווה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

מהו הדבר הייחודי שאנחנו עושים בבר מצווה?

אין ספק כי בר מצווה היא אירוע ייחודי בעל משמעויות רבות. כאשר אנחנו הולכים לבר מצווה זהו השלב בו הנער הופך לגבר ובגלל זה מדובר באירוע כל כך מיוחד. זהו אירוע שאנחנו חוגגים אותו רק פעם בחיים ועל כן כול הורה צריך להשקיע רבות בטקס הבר מצווה של הבן שלו. ככל שהבר מצווה תהיה יותר ייחודית כך אנחנו נהיה מרוצים יותר ושמחים יותר. בר מצווה מרגשת עקב דברים רבים, אך אחד הדברים המרגשים ביותר שנקשרים לבר מצווה היא הנחת תפילין. הנחת התפילין בבר מצווה היא הפעם הראשונה שבה אנחנו מניחים תפילין ובגלל זה זהו אירוע כה ייחודי ומיוחד. אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לזכור את האירוע הזה ולהבטיח כי נהנה מהאירוע כמה שיותר. תפילין לבר מצווה יכולה להיות המתנה המושלמת שאתם נותנים לבן שלכם לכבוד הבר מצווה ותפילין אלו ישרתו אותו למשך זמן רב ביותר.

תפילין לבר מצווה – חשיבות האיכות שלהם

כאשר אנחנו קונים תפילין לילד שלנו לכבוד הבר מצווה אנחנו צריכים להבטיח כי התפילין יחזיקו במספר פרמטרים. ראשית אנחנו חייבים להבטיח כי התפילין יחזיקו מעמד למשך הזמן הרב ביותר ושאנחנו נהיה בטוחים כי אנחנו מקבלים את האיכות הגבוהה ביותר של התפילין.  ככל שהתפילין יהיה יותר איכותי, כך אנחנו נהיה יותר מרוצים והילד שלנו ייהנה ממתנה יותר איכותית. יש לשים לב לעתים שווה להוציא עוד קצת כסף על תפילין בכדי לקנות את התפילין האיכותיים ביותר ובכדי להבטיח כי הלה יחזיקו מעמד למשך שנים רבות.

כיצד נבטיח כי אנחנו קונים את התפילין האיכותיים ביותר שיש?

לאחר שהבנו את חשיבות האיכות של התפילין עולה השאלה כיצד נבטיח כי אנחנו מקבלים את האיכות הגבוהה ביותר של הנחת התפילין. התשובה היא שעלינו ללכת לחברה מנוסה שמוכרת תפילין בכדי להיות בטוחים כי אנחנו קונים את התפילין האיכותיים ביותר. ככל שהחברה שממנה אנחנו קונים את התפילין תהיה יותר איכותית כך אנחנו נהיה בטוחים כי מדובר בקנייה בטוחה וחכמה שלא נצטער עליה.

Share this post