קייטרינג
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

מגשי אירוח מתוקים – פירות העונה או פטיפורים?

יש לכם בקרוב חגיגה קטנה שאתם רוצים להזמין אליה את האנשים הכי אהובים עליכם? או שאולי יש קבלת פנים חשובה בעסק שלכם? אם כך, כדאי שתדעו שחשוב לתת את הדעת, בין היתר, על נושא האוכל. איזה אוכל תרצו להגיש לאורחים שלכם והאם באמת תתחילו לבשל בעצמכם? בדרך כלל התשובה לכך שלילית וכדאי שתחשבו עוד היום לא רק על האוכל אלא גם על המתוקים. האם הקינוח חייב לכלול שוקולדים ופטיפורים? או שאולי דווקא פירות העונה זה קינוח בריא וטעים יותר? האמת היא שיש מגוון אדיר בכל מה שקשור למגשי אירוח מתוקים שיכולים להתאים לאירועים כך שכדאי לכם לראות אופציות שונות עוד היום.

בואו לטעום הכול

אם יש משהו שאתם חייבים לדעת על הבחירה בין מגשי אירוח שונים, זה שאתם לא צריכים לבחור רק על פי המראה. אומנם המראה חשוב ביותר כי כידוע, אנחנו אוכלים קודם כל עם העיניים, אך מה עם הטעם? האם לא חשוב גם לדעת שאתם מגישים לאורחים שלכם את האוכל הכי טעים שיש? בנוסף לכך, בכל מה שקשור למגשי אירוח מתוקים, כדאי לדעת שגם תיהנו בוודאי מכל העניין של הטעימות, אז למה לחסוך את זה מעצמכם? במסגרת הטעימות תוכלו להתרשם לא רק מהטעם אלא גם:

  • מהטריות של המנות

  • מהאוכל שבו מגישים הכול

  • מהיחס של בעלי חברת הקייטרינג

לכן כדאי לכם לקבוע יום לטעימות עוד היום כי כך תוכלו לבחור את הטוב ביותר שיש.

כמה צריך לשלם על מגשי האירוח?

בין אם אתם בוחרים באופציה של מגשי אירוח מתוקים שכוללים את פירות העונה ובין אם אתם בוחרים באופציה של פטיפורים, כדאי יהיה לבדוק גם כמה זה עולה. לא תמיד כאשר חברת קייטרינג כזו או אחרת מרשה לעצמה לגבות מכם מחירים מופקעים זה גם אומר שהיא תיתן לכם שירות טוב יותר או אוכל יותר טעים. לכן אתם יכולים להרגיש בנוח, לפנות אל כמה חברות ולהשוות בין המחירים שכל חברה כזאת מציעה לכם.

Share this post