מזכרות לבר מצווה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

מדוע כדאי לשלב מדוע כדאי לשלב מזכרות לבר מצווה באירוע של הבן שלכם? באירוע של הבן שלכם?

להבין פתאום שהבן שלכם גדל ושהינה, אוטוטו הוא מגיע למצוות זו הבנה נפלאה. אתם באמת יכולים לחשוב על משהו משמח יותר מאשר העלייה לתורה של הבן שלכם והאירוע שתעשו אחר כך? בימינו אירועים כמו בר מצווה אלה חגיגות מאוד מיוחדות ולכן ברור מדוע כדאי גם לשלב מזכרות לבר מצווה. נסו לשים את עצמכם במקומם של האורחים שלכם: הם טרחו, הגיעו לאירוע ובאו לשמוח אתכם, מה שאומר שהם מאוד ישמחו לקבל מזכרת קטנה. לכן כדאי לתת את הדעת על השאלה איזה מזכרות יפות יכולות להתאים לבר המצווה שכן השמיים הם הגבול מבחינת האופציות בתחום הזה.

איך בוחרים מזכרות לבר מצווה?

כדי לבחור מזכרות מסוימות לבר המצווה של הבן שלכם, מתוך כל כך הרבה אפשרויות, כדאי תחילה להחליט:

  • האם אתם מעדיפים מזכרת שימושית או לא?
  • האם חשובה לכם המקוריות
  • האם תרצו להקפיד על מזכרות לבר מצווה מאיכות ללא פשרות?

זה לא משנה אם אתם מחפשים היום מזכרות לאירועים כמו בר מצווה או שאתם מחפשים מזכרת לחתונה שלכם כי בכל מקרה כדאי לדעת תחילה מה דרוש לכם. כך יהיה לכם הרבה יותר פשוט לסנן בין האפשרויות השונות ולבחור את הטוב ביותר עבורכם, אז למה אתם מחכים?

כמה הגיוני להשקיע במזכרות כאלה?

האמת היא שהתחום של מזכרות לאירועים הוא תחום עם הרבה מאוד אפשרויות ועם קשת מחירים רחבה. לכן כדאי להחליט, בין היתר, כמה תהיו מוכנים לשלם על המזכרות לבר המצווה של הבן שלכם, כי אסור לשכוח שגם ככה הפקת האירוע לרוב תעלה לא מעט. לא תמיד מזכרות לבר מצווה חייבות להיות יקרות מידי ולכן אנחנו מציעים לכם לעבוד עם תקציב כמה שיותר מסודר וברור מראש. זו הדרך הכי טובה שיש להימנע מהוצאה כלכלית לא מתוכננת, אז למה שלא תנסו זאת? כמו כן, לא תמיד כשקונים מזכרות יקרות יותר לאורחים זה אומר שהאיכות שלהן טובה יותר, אז למה להיכנס להוצאה כלכלית מוגזמת?

 

Share this post