חזן לחופה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

יתרונות של חזן לחופה

חזן לחופה מספק אנקדוטה מרגשת לכל טקס נישואין, כאשר כיום המגמה היא לחזור למסורת, לטקסי החופה הקדומים יותר שיש להם נגיעה רבה לעם היהודי.

אבל מהו חזן? 

חזן הוא זמר בעל רקע מוזיקאלי עשיר, שיש לו קול מרגש שנוגע בלבבות רבים. החזן מתאים את השיר שבוחרים החתן והכלה בזמן הכניסה לחופה, כאשר הכל נעשה בליווי מקהלה, כינור או שאר כלי נגינה.

שירים אודות ירושלים, אודות זוגיות, אודות בואה של הכלה ועוד הם כאלה שהיו מאד ומעולם אהובים בזמן הכניסה לחופה, וכאשר הם מושמעים בהופעה מרשימה של חזן בחופה שנמצא במקום הם הופכים לאף מרגשים יותר.

אך מלבד כל אלה, מה היתרונות המרכזיים של חזן בחופה?

כאשר אתם שוכרים חזן לחופה שלכם, אתם נהנים ממגוון יתרונות ביניהם:

הופעה חיה ומרגשת – אחד היתרונות הבולטים של חזן שמופיע בחופה שלכם ומלווה אותה הוא היכולת ליהנות מחופה מרגשת. ההופעה החיה וקולו הרם של החזן שנשמע בכל חלל האירועים, גורם אף לקשוחים שבאורחים להזיל דמעת התרגשות.

כניסה לחופה ללא תקלות – תקלות חשמל, שיר קטוע, כניסה לחופה ללא תיאום עם ה DJ ועוד: כולם סיפורי זוועות שכבר קרו והם מפחידים רבים מהזוגות. שיר חופה מרגש שאותו שר בהופעה חיה חזן מקצועי, הופך כל חופה לנעימה ונטולת תקלות.

שיר שמוקדש רק לכם – כאשר אתם בוחרים חזן, אתם בוחרים שיר שמרגש אתכם. בנוסף לבחירה שלכם, ישנם זוגות שאף מבקשים מחזן שישיר שיר מקורי שאחד מבני הזוג כתב. מה שהופך את הטקס למרגש אף יותר.

חזרה למסורת היהודית – כפי שציינו, כיום ישנה חזרה ענפה לחופות מרגשות שמתקיימות על פי מיטב המסורת. אחת הדרכים לחזור לשורשים היא באמצעות חזן בחופה, שהוא סמל מובהק לטקס יהודי.

חופה מקורית ומפתיעה – כאשר אתם שוכרים חזן לחופה שלכם, אתם נהנים מחופה מרגשת ומפתיעה. בזמן שרבים ממתינים לשיר שבוקע מעמדת ה DJ, לפתע ישנו חזן שמגיע רק עבורכם ושר עבורכם שיר מרגש במיוחד.

Share this post