צלמי אירועים
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

צילום אירועים – כך תבחרו צלם מתאים

אירועים טובים בדרך כלל דורשים מאיתנו להשקיע לא מעט, בין אם זה ברמת בחירת המקום שממנו אנחנו עובדים ובין אם זה ברמת בחירת האוכל וההחלטה איזה אנשים נרצה להזמין. לכן טבעי שגם נרצה לזכור כמה שיותר את האירועים הללו, מה גם שההפקה שלהם עולה בדרך כלל לא מעט כסף. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, מתעסקים בנושא של צילום אירועים – כך תבחרו צלם מתאים.

לכל צלם יש "עין אחרת" וזווית אחרת שממנה הוא רואה את הדברים. לכן ברור מדוע יש צלמי איורעים שתוכלו להתחבר אליהם יותר וכאלה שפחות תתחברו לסגנון העבודה שלהם, מה שאומר שהדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לראות קטלוגים של עבודות. כשרואים תמונות שהצלם צילם אפשר להבין איך הוא עובד וכיצד הוא תופס את המציאות, מה שיסייע לנו להבין האם הוא מתאים לנו או לא.

הניסיון והציוד הטכנולוגי

עוד שני פרמטרים שחשוב להתעסק בהם כאשר מדברים על צילום אירועים – כך תבחרו צלם מתאים, זו שאלת הניסיון ושאלת הציוד הטכנולוגי. הניסיון של איש המקצוע יוכל להשפיע בצורה מהותית ביותר על אופן העבודה שלו וגם על השירות שהוא מציע ללקוחות ולכן כדאי לברר איתו מזה כמה שנים הוא עובד במקצוע. מבחינת הציוד הטכני והטכנולוגי, אין ספק שהיום טכנולוגיית הצילום מאוד מתקדמת ולכן, אם אתם יכולים להזמין צלם שעושה שימוש בכל הכלים הכי משוכללים שיש, אז למה לא? צילום שנעשה בעזרת מצלמות משוכללות מוביל לרוב לתוצאות הרבה יותר טובות ולכן חשוב לשים לב לנושא הזה.

כמה עולים שירותי צילום האירוע שלכם?

כשמדברים על הזמנת שירותיו של צלם אירועים או צילום בוק בת מצווה,  כמובן שמדברים על הוצאה כלכלית נוספת שקשורה לארגון והפקת האירוע. לכן חשוב שתבדקו, בין היתר, כמה עולה השירות הזה, כי אומנם בוודאי תרצו  להזמין צלם מוכשר ומקצועי, אך האם זה אומר שעליכם להסכים לשלם עשרות אלפי שקלים על שירות כזה? כמובן שלא. בהחלט כדאי להשוות בין מספר אופציות ולראות שאתם בוחרים צלם שהמחיר שהוא גובה מכם יהיה ממוצע ולא מוגזם מידי.

הקליקו כאן וקבלו שירות צילום מגנטים לאירועים יוצא מן הכלל!

Share this post