אטרקציות לאירועים
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

השכרת אטרקציות לאירועים

כשאנחנו מחליטים לערוך אירוע, בין אם זה אירוע בבית או אירוע בגן, אולם או במקום ציבורי, יש לא מעט דברים שאנחנו צריכים לקבל החלטה לגביהם, יש לא מעט דברים שאנחנו צריכים לתכנן ולהחליט עליהם. אחד מהדברים הנ"ל הוא, אילו, היכן וכיצד אנחנו שוכרים אטרקציות לאירועים.

התשובה לשאלה האם נשכור אטרקציה לאירועים, היא די מובנית מאליה, כיום כמעט ואין אירועים בלי אטרקציות מיוחדות, הסיבה לכך פשוטה, בכל אירוע יש ילדים, והאטרקציות יכולות למלא עבורן את הזמן ולעזור להם ליהנות מהאירוע בצורה אידיאלית. בין אם זה אירוע של מבוגרים ובוודאי אם זה אירוע של ילדים.

אילו אטרקציות נשכיר לאירוע? זה תלוי בנקודות שונות, למשל, כמה זמן נמשך האירוע, היכן הוא נערך, מה תנאי השטח, כמה אנשים משתתפים בו, באיזה גילאים, כלומר יש סט של שאלות על פיהם נקבע אילו אטרקציות נרצה לשכור לאירוע שלנו. אנחנו יכולים לשכור מתנפחים, רגילים או רטובים, אנחנו יכולים לשכור משחקים, מסכים ועוד.

היכן נשכור אטרקציות לאירועים? על מנת שנוכל ליהנות מאטרקציות ברמה הגבוהה ביותר, הרי שאנחנו צריכים לשכור אותן מחברה מקצועית, חברה שיכולה לספק לנו גם את האטרקציות הטובות ביותר שיש בשוק, המגוונות ביותר, וכן את השירות המהיר, המקצועי והאמין ביותר. אנחנו לא רוצים לעבוד עם חברה אשר לא תוכל לספק לנו את מה שאנחנו צריכים ותהפוך אירוע חגיגי לעוגמת נפש. חשוב שנבחן מה הן ההמלצות על אותה, האם מדובר באמת בחברה מקצועית שאפשר לסמוך עליה, מהו קטלוג האטרקציות שעומד לרשותה והיא מציעה ללקוחותיה, וכמובן מה העלויות שהיא גובה.

כיצד אנחנו שוכרים אטרקציות לאירועים? כאן אנחנו צריכים למספר נקודות.

ראשית, עלינו לבחון מה בדיוק אנחנו מחפשים. מה בדיוק אנחנו צריכים. על כמות המשתתפים, משך זמן האירוע, הגיל של המשתתפים, נוכל לדעת מה אנחנו מחפשים.

שנית, אנחנו צריכים לזכור שעלינו לשכור את כל האטרקציות מספיק זמן לפני האירוע, כך שביום האירוע הכל יהיה מוכן. חשוב לקבוע מה יביא את האטרקציות למקום וכיצד.

שלוש, עלינו לבחון את כל נוהלי הבטיחות לשימוש באטרקציות השונות ומי אחראי על אכיפתם.

 

Share this post