בת מצווה באשדוד
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

בת מצווה באשדוד

מזל טוב, בתכם עלתה למצוות והיא בת 12. אתם בוודאי רוצים לחגוג לה, יותר נכון: אין לכם ברירה. ברור שחובה לחגוג, עם מיטב הבגדים והטרנדים שמעניינים ילדות בנות 12, משמלה נוצצת, ועד כוכבי הילדים העכשוויים, סרטים, תמונות מצחיקות עם אפקטים, משקפיים מפלסטיק ומה לא. אם אתם רוצים לחגוג באיכות גבוהה, במקום טוב וגם לשלם מחיר הגון ושפוי – בת מצווה באשדוד היא הפתרון!

 

איך מוצאים אולם מושלם לבת מצווה באשדוד?

 

הדרך הטובה ביותר למצוא אולם באשדוד בעבור בת המצווה של בתכם, היא באמצעות שלושת האפיקים הבאים:

 

  1. חיפוש ברשתות החברתיות והאינטרנט יניב תוצאות טובות, מכיוון שהאנשים אומרים את דעתם, ומי שלא עושה עבודה טובה פשוט לא ישרוד את העסק. לכן, האינטרנט יביא לכם אפשרויות רבות. כדי לבחור את הטוב ביותר מבין אפשרויות אלו, כדאי לפנות ל-5 העסקים המומלצים ביותר ולבדוק מולם את ההיצע שלהם.
  2. חיפוש בעיתונות המקומית יכול לתת תוצאות טובות
  3. המלצות מפה לאוזן, גם הן דבר מצוין. כך תוכלו לדעת בוודאות אם מדובר במקום טוב, שכן חבריכם ימליצו עליו ויסבירו לכם שהוא מקום טוב, איכותי ונעים המתאים בדיוק לאירוע שלכם.

 

אולם או גן אירועים? מהי הבחירה הנכונה בהקשר של בת מצווה באשדוד?

 

הבחירה נובעת משני שיקולים עיקריים: אולם אירועים עולה הרבה פחות מגן, בגלל לוגיסטיקה, גודל וכמות אורחים, ובשל כך רוב האנשים יעדיפו את האולם ע"פ הגן כשמדובר בבר / בת מצווה. בנוסף, עונת השונה קובעת גם היא: אולם מתאים בכל השנה, גן רק בקיץ.

 

אם אני לא מתגורר בעיר, למה דווקא באשדוד?

 

אשדוד היא עיר נהדרת, שלא מקבלת מספיק תשומת לב. בשל כך, חשוב מאד לתמוך בעסקים בעיר, גם אתם לא מתגוררים בה. היא לא רחוקה מתל אביב, קרובה לחוף הים היפהפה שלה, ויש לה קו רקיע יפה ואווירה עירונית מצוינת. בשל כך היא תחליף נהדר לאירועים על פני מרכז הארץ, שעולים הרבה פחות מאשר בתל אביב. אם אתם מחפשים פשרה גיאוגרפית שמציעה איכות ואווירה מצוינות, בת מצווה באשדוד זה בדיוק מה שחשבתם עליו!

Share this post