טבעת אירוסין מיוחדת
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

טבעת אירוסין מיוחדת

רוב הנשים מצפות מהגברים שלהם לדברים מועטים, הן רוצות לקבל חום ואהבה, שיתוף ברגשות ובמחשבות והקשבה. אלו הם המתכונים לזוגיות מוצלחת וארוכת שנים. אך גם הנשים אשר מסתפקות במועט ואינן דורשות לקבל באופן תדיר מתנות מן הגבר שלהן לא יסכימו להתפשר על דבר אחד והוא כמובן טבעת האירוסין. כל אישה תרצה לקבל טבעת אירוסין מיוחדת מכיוון שזהו דבר שהיא חולמת עליו מגיל קטן. טבעת האירוסין מסמלת את הקשר העמוק בין הגבר לאישה ולא רק זאת אלא שהיא גם מסמלת עד כמה מוכן בן הזוג להשקיע באישה. על כן חשיבותה של טבעת האירוסין היא עצומה ואנו חייבים לזכור זאת. כל גבר הרוצה להציע נישואין ורוצה להבטיח כי הוא יקבל כן בהצעה חייב להשקיע בטבעת האירוסין.

חגיגת אירוסין בפתח? באתר http://www.mjm.co.il הטבעות שאתם מחפשים!

מה עדיף זהב לבן או זהב צהוב?

אחת השאלות החשובות ביותר כאשר אנחנו מדברים על טבעת אירוסין מיוחדת היא מאיזה סוג טבעת האירוסין תהיה, האם היא תהיה מזהב לבן או מזהב צהוב. חשוב להבין כי שני הסוגים יכולים להיות יפהפיים ולהותיר חותם עמוק על בת הזוג שלכם. למעשה התשובה לשאלה באיזה סוג זהב לבחור מוכרעת במידה ניכרת מהטעם האישי שלכם ושל בת הזוג שלכם. יתכן ובת הזוג שלכם מעדיפה זהב לבן ועל כן עדיף לכם לבחור בטבעת מסוג זה. נסו לברר עם בת הזוג או עם חברות שלה מה היא מעדיפה וכך תקבלו החלטה חכמה. אך שימו לב גם אם קניתם טבעת שבת הזוג לא אוהבת זה לא סוף העולם מכיוון שתמיד ניתן ללכת לחנות ולהחליף את הטבעת יחד עם בת הזוג. מה שחשוב זה המחשבה שלכם וההשקעה שעשיתם בקניית טבעת האירוסין.

יהלום – הדבר החשוב ביותר בטבעת

טבעת אירוסין מיוחדת יכולה להיות מזהב לבן או מזהב צהוב אך בשום פנים ואופן היא לא יכולה להיות ללא יהלום. טבעת ללא יהלום היא עלבון לבת הזוג שלכם ועליכם לזכור זאת. כמובן שעדיף שהיהלום יהיה יפה עם קראט גבוה וצלילות גדולה וזאת בכדי להראות לבת הזוג שלכם עד כמה אכפת לכם ממנה.

Share this post