בוק בת מצווה בים
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

בוק בת מצווה בים

בת מצווה היא חגיגה אמתית לכלל המשפחה ובטח לכלת השמחה. מדובר באחד האירועים המשמחים ביותר בחיינו בטח להורים אשר צופים בילדה מתבגרת והופכת מילדה לנערה. אך לא משנה כמה האירוע מרגש לאורך זמן הוא הולך ומתעמם ואנו נתקשה לזכור אותו. החיים מלאים באירועים מרגשים ומיוחדים ובכדי להבטיח כי לא נשכח אותם אנחנו צריכים להבטיח כי יהיה לנו זיכרון מהם ודרך לחזור אליהם שוב ושוב. כאן בדיוק נכנס לתמונה צילומים של בת מצווה. באמצעות הצילומים על ידי צלם מקצועי אנחנו יכולים להבטיח כי תמיד נזכור את האירוע ותמיד יישאר לנו זיכרון חם ממנו. על כן ניתן לומר כי הצילומים בבת מצווה הם אולי הדבר החשוב ביותר בכל האירוע ואנו חייבים להשקיע בבחירת הצלם ולעשות הכול בכדי שהצלם ישרת אותנו בצורה הטובה ביותר שיש. אחת האופציות המעניינות ביותר היא לעשות בוק בת מצווה וכך להשאיר זיכרון מדהים מהבת מצווה, זיכרון אשר ילווה אותנו למשך זמן רב.

השקיעו בילדה בכדי להבטיח כי הצילומים יהיו מוצלחים

בוק בת מצווה, כמו שניתן לראות באתר של שמוליק חזן, לא רק מספק לנו זיכרונות יפהפיים אלא הוא גם מבטיח כי הילדה שלנו תיהנה מכל החוויה ותתרגש ממנה מאוד. אין דבר יותר מהנה לילדה מאשר כולם מתעסקים בה ומקדישים לה תשומת לב עצומה. כל ילד זכאי לכך לפחות פעם בחיים ועל כן הבת מצווה והבוק הם כה חשובים. שימו לב כדאי לכם להשקיע גם בתסרוקת של הילדה וגם בלבוש שלה וכך להבטיח כי היא תזכה לעוד תשומת לב, דבר אשר יגרום לה להנאה גדולה יותר ויבטיח כי היא תיהנה מהאירוע עוד יותר .

לוו את הילדה לאורך כל הצילומים

שימו לב יום הבת מצווה וצילומי בו בת מצווה יכולים להיות מאוד מלחיצים, בטח אם אנחנו זוכרים כי אנחנו עושים אירוע עם מאות מוזמנים שבמרכזו תהיה הבת שלנו. על כן כדאי כל כך ללוות את הילדה לאורך כל היום ולוודא כי היא אינה נכנסת ללחץ ולהבטיח כי היא תיהנה מהאירוע, מהצילומים ומכל היום הזה.

למידע נוסף גם בנושא צילום מגנטים לאירועים, לחצו כאן…

Share this post