ויברטור ארנב
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

ויברטור ארנב – מה זה ולמי הוא מתאים?

ויברטורים הם אחד מאביזרי המין הפופולאריים ביותר בקרב נשים והם ידועים ביכולת להעניק אורגזמות מעולות לנשים בכל זמן, בין אם מדובר בזמן עינוג עצמי לבין אם מדובר כתוספת מבורכת ליחסי מין.

אחד הוויברטורים שהפכו לתגלית של ממש הוא ויברטור ארנב. אבל מה יש בוויברטור הזה שהופך אותו לכה פופולארי ולמי הוא מתאים? כל התשובות בהמשך.

אם את רוצה לגלות עולם חדש ומענג חשוב שתכירי את הוויברטור שכולן רוצות והוא הארנב. אז מה היכולות של הוויברטור הזה?

ויברטורים מדגם  ארנב הם כאלה שמעוצבים בצורה של ויברטור ארוך אשר בתחילתו שני אלמנטים עשויי סיליקון אשר נראים מעט כמו אוזני ארנב. היכולות של אביזר זה הינו להעניק עינוג של חדירה ועינוג דגדגני והכל בעת ובעונה אחת –  מה שהופך אותו לכה מבוקש!

מבחינה מכנית חשוב לדעת כי לאביזר זה יש מנוע אחד ששולט על הרטט ואחד כזה שנועד לסיבוב – מה שמסייע לבצע הפעלה לחוד או יחד של שני המנועים ובכך לשלוט על הפונקציות של הוויברטור.

את תנועות הוויברטור משנים בקלות באמצעות לחיצה קלה תוך קבלת מקסימום עונג בעת הגברה או האטה של הסיבובים שלו.

איכותו של הויברטור גם היא מוסיפה לו חן והוא כזה אשר עשוי בדרך כלל מסיליקון איכותי ולכן חשוב לרכוש אותו מחנויות שמספקות מוצרי איכותו בלבד.

לארנב ישנם גם סט חרוזים מסתובבים אשר מגרים את האיבר הנשי תוך שהוא כולו מושתת על היכולת להעניק גירוי בצורה הטבעית והנוחה ביותר.

למי מתאים ויברטור ארנב

ויברטורים מהסוג ה זה מתאימים בעיקר לנשים אשר רוצות להתחיל ולבדוק את גבולות העונג. הוויברטור אינו נחשבת אימתני הוא כזה שעובד בצורה אגרסיבית ולכן הוא מתאים למתחילות תוך שניתן וליהנות מוויברטור שקט וכזה שאפשר לקחת לכל מקום.

אז אם את רוצה, להחוות, להתנסות וליהנות מאורגזמות מעולות – זה הזמן להכיר את הארנב.

>>> הכירו סוגי ויברטורים שקיימים בשוק

 

 

Share this post