בר מתוקים לאירועים
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

בר מתוקים לאירועים

בר מתוקים לאירועים נחשב ללא שום צל של ספק, בתור התוספת המושלמת לכל אירוע. לא חשוב אם מדובר על אירוע סיום שנה של הילדים, יום הולדת מושקע, בר או בת מצווה או אפילו חתונה, בכל מקום ובכל מצב, אנשים אוהבים לאכול מתוק. בר מתוקים יכול לפנק את האורחים עם מגוון עצום של גלידות מעניינות, קרפים מושקעים וופל בלגי משגע. מדובר על תוספת שמחה וצבעונית, שתהפוך את האירוע לחגיגה של ממש. המראה הססגוני של המתוקים השונים, הארומה המתוקה והרצון של האורחים לטעום מהמטעמים השונים, כל אלו מהווים סיבה מספקת להשקיע בבר מתוקים עבור האירוע הבא שלכם. כמובן שבכל אירוע שמכבד את עצמו, יש את השלב הזה בסוף הערב, שבו ניתן ליהנות מעוגות, מוסים ומגוון רחב של מתוקים שונים. אך מי שרוצה להבטיח לאורחים שלו אווירה שמחה ונעימה כבר בתחילת הערב, משקיע בבר מתוקים שלא ניתן לעמוד בפניו.

כל הסיבות להזמין בר מתוקים לאירועים

כאמור, מי שרוצה להבטיח אווירה שמחה וחגיגית כבר מתחילת הערב, צריך לדאוג לאורחים שלו למשהו מתוק בפה. בר מתוקים המוצב כבר בתחילת הערב, בשלב של קבלת הפנים, יבטיח לכם אורחים מחייכים עם ניצוץ של התרגשות בעיניים. לא צריך להיות ילד כדי ליהנות ממתוקים, היות וגם אנשים מבוגרים שהגיעו לכנס מקצועי או לחתונה אלגנטית, יוכלו בהחלט ליהנות משפע המתוקים המפתה שמצוי בבר. הממתקים מגיעים כמובן בצבעים עזים ובעיצובים מדליקים, כגון מפלי שוקולד שלא ניתן לעמוד בפניהם, מרשמלו בכל צבעי הקשת, סוכריות גומי בעיצובים חדשניים ועוד. ישנה אפשרות לשלב בבר המתוקים גם את פירות העונה, המגיעים בצבעים עזים ובטעמים ממכרים. אין אורח שיוכל לסרב לתותים מצופים בשוקולד, אננס מתוק, אבטיח מרענן ועוד.

לסיכום, לא חשוב אם מדובר על אירוע המיועד יותר עבור הילדים או עבור המבוגרים, בכל מקרה בר מתוקים לאירועים יכול להשתלב נפלא בנוף של האירוע. אין אורח שיוכל לסרב לריחות המפתים, לצבעים העזים ולעיצובים המדליקים של המתוקים השונים. שיפודי מרשמלו צבעוניים, זר העשוי מסוכריות גומי וכדומה – אלו רק חלק מהדוגמאות האפשריות.

Share this post