טיול מאורגן
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

טיול מאורגן לנופים הקסומים של סלובניה וקרואטיה

קרואטיה וסלובניה הן שתיים מהמדינות החדשות אשר נוסדו לאחר התפרקות יוגוסלביה בתחילת שנות ה-90 של המאה הקודמת. שתיהן שוכנות לחוף הים האדריאטי אשר מפריד ביניהן לבין איטליה. לקרואטיה יש רצועת חוף ארוכה מאוד ולסלובניה, שגובלת בה מצפון, יש רצועת חוף צרה.

טיול מאורגן לנופים הקסומים של סלובניה וקרואטיה יהיה ללא ספק חוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה, לזוגות וגם לקבוצת חברים או בודדים. מדובר במדינות החברות באיחוד האירופי והן נחשבות מודרניות ומציעות לתייר הישראלי להכיר אותן באמצעות טיולי שייט באוניית קרוזים מיוחדת.

טיול מאורגן לנופים הקסומים של סלובניה וקרואטיה יערוך לכם היכרות עם נופים ותופעות טבע בלתי מוכרות בישראל. מדובר באגמים, נהרות, מפרצים וגם מעיינות תרמו-מינרליים אשר תורמים לבריאות המתרחצים בהם. בסלובניה תוכלו למצוא עיירות ציוריות ונופים אלפיניים והביקורים בהם יעשירו את עולמכם בחוויות מופלאות. בקרואטיה תכירו את חופי הים האדריאטי הארוכים כולל ביקור בעיר המפורסמת דוברובניק והמצודה הגדולה שלה.

קרואטיה מציעה לכם כאמור רצועת חוף ארוכה מאוד של הים האדריאטי. מדובר ביותר מאלף קילומטרים מצפון לדרום, אשר מתאימים לבילוי לכל המשפחה. תוכלו למצוא בקרואטיה כפרים עתיקים ואגמים נפלאים וכן שתי שמורות טבע מפורסמות:  פליטוויצה וקרקה. בשמורות אלה אפשר לשוט בסירות ולגלות נופים מרהיבים וצמחיית מים עשירה. זו יכול הלהיות חוויה מושלמת לכל המשפחה מאחר שמדובר במסלולים קלים שמתאימים לכל אחד.

בסלובניה נמצאת מצודת בלד העתיקה אשר משמשת כיום כמוזיאון לתולדות המקום ותורמת להכרת המסורת המקומית. בלד היא עיירת נופש עם נוף אלפיני ובסמוך אליה יש אגם מפורסם, פארק לאומי, צוק וקניון טבעי.

נופים קסומים נוספים בסלובניה נמצאים בחצי האי איסטרה, אשר מחולק בינה לבין קרואטיה, וכן בבירה לובליאנה, אשר מציעה לתיירים מגוון רחב של אטרקציות כמו כיכרות, כנסיות, פארקים ומבנים בסגנונות שונים. מערת שקוציאן מהווה אטרקציה כתופעת טבע ייחודית וכוללת אגמים תת קרקעיים ונטיפים.

טיול לנופים הקסומים של סלובניה וקרואטיה יעשיר את עולמכם הפנימי ויגלה לכם נופים מרתקים תופעות טבע ייחודיות ותרבויות שאינון מוכרות בארץ.

Share this post