הפקת אירועים בטבע
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

האביזרים שהם מאסט לכל חתונה

כל זוג שעומד לערוך מסיבת חתונה יודע, שמסיבה כזו לא יכול להיות שלמה בלי אביזרים מסוימים. אלה אמורים לשרת את קהל האורחים ולעזור להם להפוך את האירוע להרבה יותר חגיגי ואיכותי.

אנחנו כולנו כבר מודעים לעובדה, שאירוע כמו חתונה הוא לא עוד אירוע, מדובר באירוע גדול ונוצץ שאנחנו משקיעים בו את מיטב כספנו, אז אחרי שהשקענו בו לצורך הזמנת ספקים ובעלי מקצוע שונים, נותר לנו להשקיע עוד קצת לצורך רכישת אביזרים לחתונה ואלמנטים מסוימים, אשר כאמור אמורים להפוך את האירוע למיוחד ובלתי נשכח.

דוגמא קלאסית לכך הם מגנטים לאירועים. אין חתונה היום שאין בה את המגנטים, כל זוג צעיר בוחר להזמין צלם אשר יוכל לצלם את האורחים ברגעים מסוימים, ולהדפיס את התמונות בזמן אמת על מנת למסור להם אותן. צריך לזכור, שלהבדיל מהזוג הצעירים וההורים שלהם אשר זוכים לבוק חתונה, הרי שהאורחים עצמם לא מקבלים שום תיעוד מהאירוע, מלבד המגנטים.

מלבד צילום מגנטים, אנחנו יכולים למצוא עוד מגוון רב של אמצעים ופריטים שניתן להשתמש בהם בחתונה. למשל, ניתן להביא כל מיני קישוטים ורעשנים שונים ולחלק אותם ברחבת הריקודים כשהאורחים רוקדים. זה גם יעשה את האירוע ליותר שמח וגם ליותר צבעוני.

עוד דוגמא לאביזרים שהם בגדר חובה בכל חתונה, אלה המזכרות שצריך לרכוש עבור האורחים ולהעניק להם, בין אם זה בסוף האירוע ובין אם זה כשמניחים אותן על השולחן שלהם. אלה יכולים להיות מזכרות בדמות שקית זרעים, מכתב תודה, מגנט עם ברכה ועוד.

ישנם כמובן אביזרים שונים שהם בגדר "מאסט" בכל הקשור לעיצוב המקום, מדובר על פרחים וקישוטים מסוגים שונים. אלה דברים שיכולים להשתלב במקום ולהפוך אותו לחגיגי ומיוחד.

לפני שאנחנו ממהרים לרכוש אביזרים שונים לחתונה, מומלץ מאוד לבדוק מה בדיוק אנחנו צריכים, מה יכול לעזור לנו וכיצד, על מנת שלא נרכוש סתם אביזרים לחינם. נכון יהיה מצידנו אם נקנה דברים שיש בהם באמת שימוש ואכן מבטאים את רוח האירוע כפי שאנחנו רואים לנכון. בצורה כזו נהפוך את האירוע לכזה שיתאים לקונפסט שאנחנו רוצים.

 

Share this post