ace-1869825_640
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

אמן חושים לאירוע פרטי בלתי נשכח

מתכננים אירוע פרטי חשוב כמו יום הולדת 60 לאבא? או שאולי מדובר על יום הולדת לאמא? על יום הנישואים ה25 שלכם? האמת היא שאין זה משנה על איזה סוג של אירוע פרטי מדובר, כי מה שבטוח זה שתרצו להפיק את האירוע הכי מוצלח שאתם יכולים. זה אומר שכדאי לבחור את המקום הנכון, את המוזמנים ואת האוכל, אך הפעם כדאי יהיה לחשוב גם על תוכן ועל ערך מוסף. לכן אנחנו רוצים להציע לכם להזמין אמן חושים לאירוע פרטי בלתי נשכח כי אתם לא מאמינים עד כמה הופעה כזאת יכולה לתרום לאירועים שונים! אמן חושים שמגיע עם ניסיון רב יידע להתאים את ההופעה לקהל, מה שמבטיח שהבילוי הסופי יהיה בלתי נשכח ומיוחד במינו, אז למה לחשוב פעמיים?

שימו לב איזה אמן חושים אתם מזמינים לאירוע

אם יש משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת כאשר אתם מזמינים אמן חושים לאירוע פרטי בלתי נשכח זו שאלה לאיזה אמן אתם מתקשרים. האם אמן החושים שלכם צריך להיות מקצועי ומנוסה? או שכדי לחסוך אתם מוכנים להזמין גם אדם שחסר לו ניסיון? ההמלצה שלנו היא לבדוק:

  • מזה כמה שנים אמן החושים עושה הופעות כאלה?
  • מי ממליץ עליו?
  • כמה זמן נמשכת ההופעה ומה היא בדיוק כוללת

בנוסף, אם אתם יכולים לראות קטע וידאו או שניים מהמופע של אמן החושים זה כדאי כי זה תמיד נותן תמונה ברורה יותר על מה שמחכה לכם בסופו של דבר.

כמה זה עולה? בררו זאת מראש!

עוד טיפ קטן שכדאי לכם להתייחס אליו כאשר אתם רוצים להזמין אמן חושים לאירועים, זו השאלה כמה תשלמו. אין סיבה אומנם לשלם מחיר גבוה מידי אך גם לא תמיד עדיף לבחור את האמן שגובה את המחירים הכי נמוכים שיש. לכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק, לדבר עם כמה אמנים ולהבין כמה בדרך כלל עולה הופעה פרטית שכזו. אחרי שתהיה לכם תמונה ברורה יותר תוכל לבחור מי האמן שבשירותיו אתם מעוניינים, אז למה אתם מחכים?

Share this post