אטרקציות בצפון לכל המשפחה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

אטרקציות חמות בצפון לכל המשפחה

כשחושבים חופשה ורוצים לקחת פסק זמן מכל ההמולה, חושבים על הצפון ולמה? בצפון יש מרחבים גדולים הרגשה של חופש של ממש, נחלים זורמים ומרגיעים, נופים יפים ומלאי עוצמה, בקיצור עולם חדש של חופשה חלומית.

זאת גם הסיבה שרבים רוצים לנפוש דווקא באזור הצפון- התחושה של חופש נמצאת שם תמיד וזמינה בכל עת.

טבילה קרירה ביום חם

אחד האטרקציות המובילות באזור הצפון זה המים הנעימים והקרירים הזורמים בנחלים רבים באזור הצפון, רוב המטיילים והנופשים מעדיפים לטייל במסלולים הכוללים טבילה במים , קצת להתרענן מעומס החום שפוקד אותנו במיוחד בימי הקיץ החמים. מגוון רחב ל מסלולי מים אפשר למצוא בצפון היפה- כמובן שיש לבדוק תחילה האם מדובר במקום מוגדר ויש בו אישור לטייל בו משום שיש מקומות שאינם מיועדים למטיילים ובוודאי שלא לילדים לכן כדאי ורצוי מאוד לתכנן מסלולי מים לפי שיוצאים לדרך ונהנים מהנחלים הזורמים בצפון.

מדשאות ומרחבים

בשביל מה לצאת לנופש? הרי כל מה שרוצים זה להרגיש את החופש, את ההרגשה הזו שלא לוחצים עלינו, עבודה, בית ומטלות שונות ואיפה אפשר למצוא מרחבים רבים עם מדשאות כיד המלך שאפשר לשבת בשלווה לאכול ארוחה טעימה ובאווירה כפרית נעימה- בצפון , ולכן אטרקציה נוספת היא פשוט לאכול בטבע ליהנות מהדברים הפשוטים שיש בצפון ובלי להסתכל כל רגע על השעון- אין ספק כי ארוחה כזו נותנת אנרגיה להמשך היום ומלווה את החופשה לאורך כל הדרך.

פעילויות לילדים

כאשר יוצאים עם ילדים לחופשה חשוב מאוד להיערך בהתאם ולתכנן פעילויות המתאימות גם לילדים בכל מיני גילאים, אטרקציות בצפון יכולות להיות בקטיף נחמד ומרתק של פירות העונה במגוון מקומות באזור הצפון, לא רק שזו חוויה בפני עצמה אלא גם הילדים לומדים תוך כדי הפעילות כיצד מגיעים הפירות, איך הם נארזים ועוד- בהחלט חוויה נעימה גם להורים וגם לילדים.

כאמור קיימות פעילויות ואטרקציות רבות וחמות באזור הצפון גם לילדים וגם להורים, פשוט צריך לבחור מה מתאים ולאן ללכת. יש המון אטרקציות שלפעמים אפשר ללכת לאיבוד , קחו לכם 3-4 אטרקציות כמובן תלוי במספר הימים שתבקרו בצפון ולפי כך להתאים את סוגי האטרקציות.

Share this post