חולצות מעוצבות לאירועים
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

חולצות מעוצבות לאירועים

אם עבדתם פעם בארצות הברית או באירופה אתם בטח יודעים כי תרבות הלבוש שונה לגמרי מזו הנהוגה בישראל. יש משהו נעים ונוח ללבוש מכנסיים קצרים או ג'ינס דהויים לעבודה, אך אי אפשר להתעלם מהעובדה כי פעמים רבות יש גם משהו הרבה יותר מכבד ומרגש ללבוש בגדים מעוצבים ביום יום. לא נראה כי תרבות הלבוש עתידה להשתנות בישראל ונראה כי אנו נמשיך ללבוש מה שאנחנו רוצים לעבודה, אך בינתיים מי שמתגעגע ללבוש רשמי יותר יכול ללכת לאירועים. כיום לא נהוג להגיע לאירוע בלבוש סתמי וכל אחד יודע כי הוא צריך ללבוש חולצות מעוצבות לאירועים ומכנסים מתאימים. ההבנה היא כי באירוע אנחנו חייבים להיות יפים ומרשימים וכמובן לכבד את חתני השמחה והדרך הטובה ביותר לעשות זאת פרט להביא צ'ק שמן היא ללבוש בגדים מעוצבים ועל כן לפחות בתחום זה אנחנו מדביקים את שאר העולם המערבי.

במה תלויה איכות החולצה המעוצבת?

אין ספק שכאשר אנחנו הולכים לאירוע אנחנו צריכים להבטיח כי נלבש את החולצה המעוצבת היפה ביותר שיש והמרשימה ביותר שיש. אם נתפשר על עובדה זו אנו עלולים להתחרט ולהרגיש שונים מאוד משאר האנשים באירוע וזה ממש לא כיף. הדרך הבטוחה ביותר להבטיח כי נלבש את החולצה היפה ביותר והטובה ביותר לאירוע היא פשוט לפנות אל מקום מקצועי אשר מייצר חולצות ברמה גבוהה. אנחנו צריכים לבחור מקום אשר שם דגש עצום על החולצות שהוא מייצר ואשר מבין עד כמה החולצות הללו חשובות לנו באירוע שאנו הולכים אליו. רק כך נבטיח כי לא נתאכזב באירוע וניקלע למפח נפש רציני.

כיצד אבטיח כי החברה שבה אני בוחר מעצבת חולצות ברמה גבוהה?

אז מה אנחנו צריכים לעשות בכדי להבטיח כי החברה שאנו פונים אליה מייצרת את החולצות הטובות ביותר? אם כן אתם צריכים לפנות לחברת Tfactor המעצבת חולצות ולראות חולצות שהחברה ייצרה בעבר וכך קל יהיה להחליט האם החולצות המעוצבות שהיא עושה הם ברמה הגבוהה ביותר שיש. אל כן אל תתעצלו ובחנו את החברה לפני שאתם קונים חולצה שלה וכך לא תהיה לכם לאירוע את החולצה הטובה ביותר שיש.

Share this post