צמחי אוויר
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

מתנה מקורית? צמחי אוויר!

הטיפול בצמחים הוא עניין מאוד מסובך. ישנם צמחים אשר צריכים להיות חשופים אל שמש ישירה, כאלה אשר צריכים להיות בצל מוחלט, כאלה שחייבים אור מלא ולא שמש ישירה וכאלה שצריכים השקיה בכמות מאוד מדודה. מה מעבר לכך? הבחירה הנכונה של כלי שבו הצמח מונח, הגיזום של חלקים שמפריעים לצמיחה בריאה ועוד שלל של פעולות שרוב האנשים בכלל לא יודעים שצריכים לבצע ורק נאנחים לאחר שהצמח שהם רכשו מראה סימנים של גסיסה. חייב להיות צמח שמאפשר את כל הירוק הזה מבלי כל הטרחה של דישון, בחירת כלי מתאים, השקיה וגיזום בכל פעם מחדש.

הטיפול הכי פשוט בצמח

מסתבר, לאנשים שבכלל לא ידעו שזה אפשרי, כי צמח יכול לגדול ללא שורשים באדמה. צמחים מעין אלה נקראים צמחי אוויר באופן די ברור ומובן, וזה לא שהם מרחפים להם באוויר ללא ההשפעה של כוח כבידה, אלא פשוט כי הם מקבלים את התזונה שלהם על ידי התזה פשוטה של רסיסי מים ולא משהו מעבר לכך, הכירו את הצמח בלינק כאן. צמחי אוויר לא צריכים אדמה, ואותם יכולים להניח בכל מיני סוגים של כלים נאים כדי ליהנות מאלה בכל סוג של גובה נחשק. הם לא צריכים שמש ישירה וההשקיה הזו בריסו צריכה להיות פעמיים בשבוע ולא מעבר לכך. נשמע פשוט? אכן זה כך.

מתנה ייחודית ומקורית במיוחד

מכיוון שצמחי אוויר לא נראים כמו כל צמחיה אחרת, ובשל העובדה הכה נהדרת שהם לא צריכים אדמה ואת כל הלכלוך אשר נובע מכך, צמחי אוויר הם הדבר הכי מושלם עבור אדם שמאוד רוצה לטפח צמחים, אבל תמיד נכשל במשימה.

את הצמח יכולים להניח בכל מיני סוגים של כלים נאים שיכולים לשבת על רהיט או להיות תלויים בצורה מקסימה, וכל אלה ביחד הופכים את הצמחים הללו למתנה נהדרת שמרגישה הכי מיוחדת שאפשר ובהחלט אינה דומה לאף עציץ שאותו אנשים קיבלו בעבר. בייחוד כאשר מגיע הזמן של הפריחה שבו מגלים לפתע גוונים חדשים ומסעירים בצמח שהיה נראה עד כה אותו הדבר…

Share this post