קייטרינג מקצועי לחתונה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

דוכני מזון – מה חשוב לבדוק לפני ששוכרים דוכן מזון

כיום כאשר אנחנו עורכים אירוע אנחנו נרצה להבטיח כי הוא יהיה הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש. כך נשקיע בבחירת המיקום של האירוע, בעיצוב שלו, באווירה, במוזיקה, בלבוש שלנו ובעוד שלל של דברים. כל הדברים הללו הם סופר חשובים אך ניתן לומר כי לצד כל אלו אתם חייבים להשקיע בעוד דבר אחד שרבים מגדירים אותו כאבן הראשה של עולם האירועים. הדבר החשוב ביותר בכל אירוע ללא כל ספק הוא האוכל שאנו שמים באירוע. אתם חייבים להבין כי ככל שהאוכל באירוע מסוים יהיה יותר טוב כך האירוע יוגדר כהצלחה גדולה יותר. על רקע זה ברור מדוע אנחנו צריכים לחשוב היטב על הנושא של השכרת דוכני מזון ומדוע אסור לנו לזלזל בנושא זה אם אנחנו רוצים להבטיח כי האורחים ייהנו באירוע ולא ישכחו אותו מן הסיבות הטובות למשך זמן רב.

רוצים לשכור דוכן מזון- שימו לב לעיצוב שלו

אין ספק כי כאשר אנחנו חושבים על דוכני מזון אנחנו קודם כל חושבים על האוכל שיוגש בהם וזוהי נקודה חשובה ביותר שאנו חייבים לתת עליה את הדעת. אך האם האוכל הוא טוב או לא זה לא הדבר היחיד שאנחנו צריכים לחשוב עליו. לצד זאת אנחנו חייבים לחשוב גם על השאלה האם הדוכנים מעוצבים בטוב טעם או לא. אתם חייבים להבין כי כיום אנשים אוכלים לא רק עם הפה אלא גם עם העיניים ועל כן אתם חייבים להבטיח כי הדוכן יהיה היפה ביותר שיש והמרשים ביותר ועל כך אתם חייבים לחשוב כאשר אתם פונים אל חברה בשביל השכרת הדוכנים שלה.

מה הדבר הכי חשוב בשביל להבטיח דוכן מוצלח?

כמובן שעיצוב הוא דבר סופר חשוב, אך לצדו אתם חייבים להבטיח כי מי שמתפעל את הדוכן יהיה טבח מקצועי ואיכותי. עליכם להבין כי ככל שהטבח יהיה יותר טוב כך הוא האוכל שייצא מן הדוכן יהיה יותר טעים וכך האירוע שלכם יוכתר כמוצלח יותר וזהו משהו שאתם חייבים לחשוב עליו.

למידע נוסף היכנסו למתוק וקופץ.

Share this post