מתנות לידה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

מתנות לידה

אחת המתנות היותר מיוחדות הינה מתנת לידה, וזאת כי מדובר באחד האירועים היותר מיוחדים ועל כן זה רק הגיוני לבקש לשמח את היולדת ואת בני ביתה, כך שמוטב להכיר אתר שמרכז מגוון מתנות מעוצבות, שימושיות ורכות, בדיוק כפי שהרך הנולד ומשפחתו ישמחו לקבל.

פשוט משהעזתם לחשוב

בין אם מדובר בילד ראשון ובין אם מדובר בילד שלישי, תמיד כיף להלביש בבגדים חדשים, לעטוף במגבת רכה ולהיעזר בחיתול בד מרהיב ומיוחד. עם זאת, לצד מגוון מתנות מבטיחות, גם טוב להגישן בצורה מרשימה, ולו כי הרושם מיועד להורים בעוד שהמתנה מיועדת לתינוק. אי לכך אם מבקשים לשלב בין פרקטיות לעיצוב מרשים, טוב לדעת שהדבר פשוט משהעזתם לחשוב, פשוט היכנסו לאתר "סולי" ותיהנו ממבחר מבטיח ואיכותי!

מתנות לידה

עבור מי באמת המתנה?

מתנות לידה אלו מתנות שילוו את ההורים (או לפחות את האם) לאורך שנים, ולו מבחינת זיכרון מתוק. מדוע? כיוון שמדובר במתנות מיוחדות שתמיד מרגש לקבל ושנתקלים בהן לא מעט במשך היום כאשר נמצאים עם התינוק בבית. אי לכך אין לזלזל במתנה שמיועדת לתינוק, וזאת כי למרות שהתינוק אינו יודע לדבר ועדיין לא מעריך עיצוב, תהיו בטוחים שההורים ישימו לב לכל הפרטים, כך שהאמת היא שהמתנה פחות עבור התינוק ויותר עבור ההורים, ועל כן יש לעמוד ברף גבוה של איכות לצד ייחודיות.

דיסוננס? לא עוד!

לא פעם חברים טובים ובני משפחה נתקלים בדיסוננס. מצד אחד הם מבקשים להגיע לבקר את ההורים המאושרים אך מצד שני לוחות הזמנים צפופים, וזאת כי בכול זאת יש התחייבויות, עבודה וילדים. מכאן שטוב להכיר את האופציה הנוחה ביותר – טוב ליהנות מההזדמנות למצוא חמש דקות פנויות (בהן ניתן לגלוש לאתר "סולי") ופשוט לבצע משלוח ליעד הרצוי. באופן שכזה ניתן לדעת שאתם התייחסתם בזמן ובהמשך תגיעו פיזית לבקר – כך שכולם יוצאים מרוצים.

מבחר מרהיב

מבחר מרהיב ואיכותי של מתנות לידה מחכות לכם כאן. עברו, התרשמו, חייכו ותיבחרו מה מתאים עבור התינוק החדש – מה גורם לכם לחייך ומה אתם מבקשים להעניק כמתנה מקורית.

Share this post