אירועים עסקיים
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

אירוע לכל מטרה

אירועים עסקיים קיימים בשביל לקדם מוצרים ולהוכיח נראות בשוק המתחרים. לקיים אירוע עסקי מוצלח מחייב חשיבה אסטרטגית נבונה לפני על מנת לא לפספס את המטרה לשמה הוא מתרחש. אך לא זאת בלבד מטרתו של אירוע רב משתתפים, אירוע גדול כאשר הוא משלב את כל הגורמים הרלוונטיים בעסק הוא הופך לערב חברתי נטו בו מטשטשים הגבולות בין הנהלה לעובדים ונוצרות חברויות חדשות שיכולות להועיל לתפקוד החברה בעתיד, על כן, אין להקל ראש בחשיבותו של האירוע ולתת מהכול בשביל עתיד החברה.

הצלחת האירוע

הצלחה של אירוע גדול תלויה מאד בתכנון הראשוני. רצוי להקים צוות מתוך החברה אשר כל זמנו יהיה מנותב להרמת אירוע שטרם נראה כמותו. צוות כזה מכיר את הנפשות הפועלות בתוך הארגון ומתוך שכך ידע לכוון שהאירוע יהיה מתאים בתוכנו לכולם. כאשר מדברים על אירועים עסקיים הם יכולים להיות אחד מהאירועים הבאים:

  • כנסים
  • ערב גיבוש
  • ערב גיוס לקוחות
  • השקת מוצרים
  • מסיבת סיכום שנה וחלוקת רווחים

יש חשיבות רבה לאיכות האירוע מרגע הכניסה אליו ועד סופו. לצורך זה עדיף לקחת צוות מקצועי מהימן ובעל מוניטין בתחום הפקת אירועים גדולים. יהיה נכון לשתף אותם בכל הפרטים הרלוונטיים לאירוע העסקי כמו: מועד האירוע, מיקום, מספר משתתפים, מטרת האירוע ואפילו העדפות בסוגי המנות שיוזמנו לאורחים. ההתייחסות לפרטים הקטנים שלעיתים נראים לא חשובים הם אלו שיהפכו בסופו של דבר את האירוע לעוד ערב מרגש ושמח שישאיר טעם טוב אצל כל המשתתפים.

פרסום נכון

אירועים עסקיים לצורך מיתוג יפורסמו בערוצי המדיה על פי דרישת ההנהלה של אותו עסק זמן מספיק לפני הערב בשביל שכולם יספיקו לקרוא ולהפיץ את הידיעה הלאה. פרסום נכון של האירוע העסקי ימשוך אליו את האנשים הדרושים להמשך קיומו של העסק מצד אחד ומצד שני יכניס לתודעה של אלו שטרם נתקלו את שם החברה כי למוח האנושי יש את היכולת לשלוף נתונים שהוא זוכר ברגעים שונים בחיים ואם המיתוג מתבצע כהלכה רוב הסיכויים שזה יעבוד.

Share this post