הלהטוטנים של איתמר שחקנים
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

הכירו את הלהטוטנים של איתמר שחקנים

מופיע קרקס שהחלו את דרכם ברומא העתיקה, אשר כללו מופעי קרבות, מופעי רכיבה, מרוצי סוסים, התגוששות ושילוב יכולות פיזיות מרהיבות במופע ייחודיי – היוו בכל זמן מוקד משיכה עבור הקהל הרחב, בעוד שעם הזמן התפתחו המופעים והפכו למופעים כובשים, סוערים, מלאי האדרנלין, כאשר כיום שימת הדגש היא על מופעים שמבצעים צוות להטוטנים ופעלולנים, תוך שימוש ביכולות פיזיות ומוטוריות מתקדמות שסוחפות את הקהל הרחב.

אחד ממופעי הקרקס הבולטים בישראל המתרחשים במרחב ציבורי או במרחבים סגורים הינו המופע של 'איתמר שחקנים' הכולל שלל להטוטים (שאינם כוללים שימוש או תצוגה של בעלי חיים!), המועברים לקהל באמצעות צוות נפלא שמציג קטעי אומנות ומופעים קצרים הכוללים: אקרובטיקה, להטוטנות וקטעים קומיים.

צוות הלהטוטנים של איתמר שחקנים – מופע מרהיב המתאים לכל גיל

מופע הקרקס של השחקנים של איתמר, הינו מופע מדהים שמתאים לכל מרחב ציבורי, ולכל אירוע תוך שהוא מפעיל את כל החושים!

הצוות של 'איתמר שחקנים' יוצר מופעים מיוחדים המתאימים לקונספט הרצוי תוך חשיפה  אל אומנות הקרקס והתיאטרון אל מול הקהל הרחב, בשילוב שלל מופעי רחוב ומופעי להטוטנות מלאי אדרנלין.

חשוב לדעת כי חברת 'איתמר שחקנים' מאפשרת מופעים ייחודיים ועוצרי נשימה עם מגוון שחקנים, להטוטנים תוך מופע עוצר נשימה, מזן שהצוות מומחה בהעברת תכניות אומנותיות מרתקות המתאימות לשלל אירועים.

המופעים של השחקנים הליצנים, האקרובטיים והלהטוטנים: מעוררי השראה, הם גורמים לרבים לאמץ את מקצועות המשחק והלהטוטנות אל ליבם, תוך שהם שמים דגש על אומנות, תרבות ובידור במרחב הציבורי.

מדוע כדאי לבחור בקרקס של חברת איתמר שחקנים

אם אתם מארגנים אירוע גדול, בין אם במרחב הציבורי לבין אם מדובר באירוע פרטי, חשוב שתדעו כי המופעים של החברה הינם כאלה שאי אפשר להתיק מהם את המבט! המופעים מתאימים לכל גיל, מלאי צבע, מותחים ומלאי אדרנלין וכובשים כל במה.

הצוות המנוסה והמקצועי יעביר תכנים אומנותיים תוך יצירת אינטראקציה חיובית עם הקהל: מה שיהפוך כל מופע להצלחה מסחררת! והכל משום שחברת 'איתמר שחקנים' מאפשרת אושר, אומנות והמון צבע בכל מקום ובכל זמן.

קראו גם:

אטרקציות לאירועים שכדאי להכיר

אטרקציות מקפיצות לילדים

Share this post