טיול לטנזניה מחיר – הקלד והשווה

חיפוש והשוואה של טיול לטנזניה נעשה היום לרוב ברשת. כל מה שצריך לעשות, כדי להגיע לצד השני (והיפה של העולם), זה להקליד בשורת החיפוש בגוגל טיול לטנזניה מחיר, ויעלו אתרי חברות טיולים שמארגנות טיולים כאלה. כמובן שלכל חברה יש את המסלולים והדגשים שלה, אבל ברור הוא שאין טיול לטנזניה שלא כולל ספארי לגווניו בשמורות הכי גדולות וידועות בעולם, כי שם, בעמקי השמורות הללו פועם הדופק של טנזניה ואפריקה כולה. יש הבדלים במחירים בין חברות שונות, בהדרכה ובתגמול. אבל יש רף כלשהו של מחירים ידועים. מחירו של טיול לטנזניה מתחיל מ- 3,000 ₪ ויכול גם להגיע ל-5,000 ₪. מה שקובע את זה, אלה הם כמה דברים:

  • מסלול הטיול
  • זמן הטיול
  • רמת בתי המלון
  • מסלול הטיול
  • המדריך

ידוע הוא כי מדריך יכול לחולל פלאים בכל טיול, ולכן כאשר מדובר במדריך ידוע ששמו הולך לפניו, ייתכן כי המחיר יהיה גבוה יותר מאשר טיולים של מדריכים אחרים.

כיצד בוחרים טיול לטנזניה?

יש כמה דברים שצריכים לגרום לכם לבחור טיול לטנזניה. זה קשור למסלול, למדריך, לאופי הטיול, לקבוצה, לגילאי המשתתפים. כמה ארוחות ביום, איזה בתי מלון? כמה כוכבים? היכן מטיילים? מהן האטרקציות המוזמנות עבורכם. כמה ימים נמשך הטיול. כמה אנשים בחדר, האם יש גם יציאות בלילה ועוד. כאשר תקלידו טיול לטנזניה מחיר, אל תתרשמו מהמחיר אלא נסו לרדת לעומקו של הטיול. לדבר עם החברה ולשאול שאלות. חשוב מאוד גם להבין מהם גילאי הקבוצה. יש אנשים שלא רוצים בטיול שלהם ילדים קטנים מסיבות שלהם, ויש אנשים שלא רוצים אנשים מוגבלים, כי אז הם עלולים חלילה לתקוע את כל הטיול? לכן חשוב מאוד לדעת את כל הפרטים ולקבל את כל המידע על הטיול.

טיול לטנזניה מחיר זול… האמנם?

המשפט הידוע מה שעולה בזול, עולה בסוף ביוקר, נכון גם לנושא של בחירת טיול לטנזניה. טיול לטנזניה מחיר זול מדי, אמור להדליק נורה אדומה, כי יש בכל זאת איזה שהוא רף של מחירים לטיולים לאפריקה, ואם הוא זול בצורה משמעותית, יכול להיות שזה חתול בשק. כלומר, לא הייתם רוצים למצוא את עצמכם באיזה אכסניה עלובה וגם לא לבלות באכילת עשבים… חשוב מאוד לשלם מחיר נורמלי וסביר ולקבל תמורה מלאה וטובה. לחזור עם חוויות ולחזור שוב לטנזניה כי זה היה נהדר.