חתונה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

באיזה חודש הכי אידיאלי להתחתן

אם אתם מחליטים להתחתן אתם צריכים לזכור כי יש הרבה מאוד דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון וזאת בכדי להבטיח כי החתונה שלכם תהיה מושלמת. אין ספק כי כל זוג רוצה שהחתונה שלו תהיה מושלמת ועל כן עלינו לחשוב אילו דברים הם חשובים בכדי להבטיח את החתונה הטובה ביותר. אם כן בין היתר אנחנו צריכים לחשוב על המקום שבו נערוך את החתונה, על הקייטרינג שיהיה באירוע, על המוזיקה שתהיה, על הלבוש של הכלה והחתן, על רשימת האורחים ועל עוד אלף ואחד דברים. אך אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון ולא זוכה למספיק תשומת לב זה השאלה באיזה חודש נתחתן. כאן המקום לציין כי אין כאן אמת מוחלטת וכל זוג רשאי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בשבילו כאשר יהיו כאלו אשר יעדיפו לשלם פחות ולהתחתן בחורף ויהיו כאלו שירצו את מזג האוויר המשולם ויתחתנו באביב או בתחילת הקיץ אך גם ישלמו יותר על התענוג.


מדוע לא כדאי לבחור את האולם הזול ביותר לחתונה?

כבר אמרנו כי יש משמעות אדירה לשאלה באיזה מקום אנחנו מתחתנים ויש לתת את הדעת על כך. אין ספק גם כי החתונה היא בור בלתי נדלה של הוצאות וכך יש זוגות רבים אשר מנסים לצמצם את ההוצאות ככל שאפשר. אך אתם צריכים להבין כי לא כדאי לכם לבחור את האולם הזול ביותר לחתונה מכיוון שזה יפגע בכם בצורה קשה. על רקע זה אנחנו חושבים כי כדאי לכם בהרבה לבחור אולם חתונות שעולה קצת יותר אך הרמה שלו היא הרבה יותר גבוהה וכך להבטיח את החתונה הטובה ביותר.


האם כדאי לבחור את הספקים של האולם או לשכור ספקים שלנו?

פעמים רבות האולם מציע לנו לשכור ספקים אשר הוא עובד אתם בשיתוף פעולה ואז עולה השאלה האם לשכור את הספקים הללו או לא? אם כן אתם צריכים להבין כי לרוב האולם יעבוד עם הספקים הטובים ביותר כמו שאפשר גם למצוא אצל LAVAN אירועים מכיוון שהוא ירצה להבטיח שאתם תהיו מרוצים מהם וממנו ועל כן זה הימור בטוח לשכור את הספקים הללו ולא להביא ספקים חיצוניים.

Share this post