אולמות אירועים בחיפה עד 150 איש
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

אולמות אירועים בחיפה עד 150 איש

כולנו חוגגים אירועים מפעם לפעם. אם זו חתונה ואם זה בר מצווה. אם זה ברית ואם זה אירוע עסקי. עבור כל אלו אנחנו זקוקים לאולם אירועים מתאים שם נוכל לחגוג יחד עם האורחים שלנו.

איך בוחרים את אולם האירועים ש'ירים' לנו את האירוע?

כשאנחנו עומדים לבחור אולם אירועים, לכל אירוע שלא יהיה, אנחנו חייבים לשים לב למספר פרטים. רק אם נתייחס לכל אלו, נוכל להיות בטוחים שהאירוע שלנו יהיה מוצלח ונפיק ממנו את מלוא התועלת.

המוזמנים לאירוע כזה יישארו עם טעמים הכי טובים ממנו.

אזור

לפני הכול אנחנו צריכים לחשוב על האזור בו נערוך את האירוע שלנו. הבחירה אמורה להיעשות מתוך התחשבות במוזמנים שלנו ובערים משם הם אמורים להגיע אלינו. אנחנו לא יכולים 'לסחוב' אנשים מאזור הדרום עד לאולם אי שם בצפון וגם לא להיפך. חשוב להתחשב ברוב רובם של האורחים ולהנגיש עבורם את האירוע. כך הם יבואו, ישתתפו וישמחו אתנו באמת מכל הלב. מוזמנים להתרשם ממקום קסום – לבן אירועים אולם חתונות בצפון.

התאמה להרכב המוזמנים

אנחנו אמורים להתאים את אולם חתונות בו בחרנו בהתאם למספר המוזמנים. אם האולם יהיה קטן מידי, התחושה תהיה כמובן צפופה ומאוד לא נעימה. אבל מצד שני, אם החלטנו ללכת על אירוע קטן עם מספר מוזמנים נמוך, אנחנו חייבים להתאים את האולם ולא ללכת על אולם גדול מידי. אם יש לנו 150 מוזמנים, האולם אמור להתאים להרכב כזה של קהל. ההתאמה היא קריטית לתחושה הנעימה של כולם באירוע.

חניה

חשוב לבדוק האם ישנה חניה קרובה ומרווחת דייה סמוך לאולם. אנחנו לא רוצים להלאות את האורחים שלנו חיפושים נואשים אחר מקום חניה. אולם שלא מציע חניה קרובה ומתאימה מבחינת מקומות החניה שלה, זהו אולם שנצטרך לחשוב פעמיים האם הוא אכן מתאים לנו.

גישה נוחה

ישם הרבה אולמות מדהימים באמת, עם אפשרויות חניה נוחות, אך הגישה אל האולם עצמו היא גישה לא נוחה או לא סימפטית. חשוב לשים לב לכך כי הדרך סלולה ורחבה וניתן להגיע בקלות למקום. אם בין המוזמנים ישנם גם אנשים נכים או כאלה המתניידים באמצעות כיסא גלגלים, חשוב לוודא כי גם עבורם קיים מענה וגישה בטוחה ונוחה.

אולם אירועים לאירוע של 150 איש – על מה חשוב לשים לב?

כשאתם עומדים לערוך אירוע לקהל של כ – 150 איש, מדובר באירוע שהוא לא מאוד גדול אבל הוא גם לא ממש קטן. אתם זקוקים לשם כך לאולם עם כל המרכיבים שיעניקו לכם את המענה לסדר הגודל הרצוי.

מה זה כולל?

  • צוות מקצועי – חשוב שבאולם יהיה צוות מקצועי ומיומן שהאירוע שלכם לא יהיה האירוע הראשון שלהם. הניסיון, זה מה שבמקרים רבים עושה את ההבדל בין אירוע מוצלח לבין אירוע שהוא לא מש כזה.
  • הקפדה על פרטים – חשוב לוודא כי באולם ישנה הקפדה על כל הפרטים עד הקטן ביותר. כי אירוע מושלם, הוא אירוע אשר יושב על כל הפרטים הללו ואם הם לא יהיו קיימים, האירוע למעשה לא יוכל להצליח.
  • סאונד – יש לבדוק את הנושא של הסאונד באולם. כולנו מכירים את האולמות הללו שם שומעים הרבה רעש אבל לא בדיוק שומעים את המוסיקה. הדבר נובע בעקבות תכנון סאונד לקוי. אם הסאונד יהיה בנוי ומתוכנן כראוי, ניתן יהיה ליהנות מאירוע שמח ומוצלח באמת. הדרך לבדוק את זה, יהיה רק באירוע חי. לשם כך, אתם פשוט צריכים להגיע אל האולם כאשר מתקיים בו אירוע דומה לזה שאתם מתכננים. כך תוכלו להתרשם מהמקום.

שיהיה בשעה טובה!

Share this post