הפקת סרטונים לאירועים
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

הפקת אירועים בדרום הארץ – ונקודה חשובה על צילום

יש המון דברים שאפשר להגיד על הפקת אירועים בדרום הארץ, אבל הדבר העיקרי שאפשר להגיד הוא שיש הבדל גדול בין דרום הארץ למרכז הארץ בכל הקשור להפקות אירועים. בעוד שבמרכז הארץ יש מבחר רב ואנשים מתרוצצים בין לקוחות על מנת לתפוס כמה שיותר, והשוק מתאים אלת עצמו למצב הזה, בדרום הארץ נותר קהל רב שמשתוק לחברות הפקת אירועים שעוסקות בתחום כמו פעם – בתחושת שירות אישי ומשפחתי והרגשה של רצון עז לעזור ללקוח יותר מאשר לסגור עסקה ולחשוב על הכסף.

אין זה אומר שהמצב הוא שחור ולבן בשני האזורים, אבל מניסיון עשיר בתחום במהלך העשור האחרון ניתן להרגיש הבדל גדול בין 2 הקהלים ובין 2 סוגי הצדדים השונים של סגנונות העסקים. כשבוחרים חברת הפקת אירועים בדרום בין הדברים הראשונים שצריך להסתכל עליהם זה לבחור חברה בעלת ניסיון עשיר של עשרות שנים. חברות שעובדות שנים רבות בתחום ידעו כבר ללמוד ולהפיק לקחים, לפתח קשרים שיכולים להועיל ללקוחותיהם ולתת שירות אישי ורגוע בלי לדאוג יותר מדי. כך למשל אם תבחרו חברת הפקות אירועים בבאר שבע, תוכלו לקבל קשרים עם צלם אירועים בבאר שבע, אולם אירועים טוב שיתן לכם מחירים נוחים וכמובן כל אנשי המקצוע האחרים כולל תפאורה / סידור פרחים / וכו'…

חברות הפקות אירועים בדרום הארץ, בעיקר בבאר שבע והסביבה, יעזרו ללקוחותיהם להפיק את האירוע הטוב ביותר ולמצוא עבורם אנשי מקצוע וספקים בתחומי מקצוע שונים כולל אולם אירועים לערוך בו את האירוע. בין היתר חברת הפקת אירועים תדאג ל…

  • אולם אירועים
  • צילום האירוע – סטילס \ וידאו
  • צילום מגנטים
  • צילום לפני האירוע – בוק צילומים
  • תפאורה / תאורה / במה
  • בידור
  • מוסיקה ואמצעי הגברה
  • דיג'יי / להקה / זמר / זמרת
  • ועוד…

צילום של כל רגע חשוב בחיים

כשמדברים על תחום האירועים, הצילום הוא אחד החשובים ביותר. אם באים לאירוע ליהנות ולשמוח, זה יקרה בכל מצב ולכן יהיה מאוד כיף לצפות באירוע לפעמים ולזכור איך נהנינו באירוע הכל כך חשוב הזה. כשמדובר בבר מצווה או בת מצווה יש לצילום גם תחום מאוד חשוב נוסף – חתן או כלת הבר / בת מצווה ישמחו לקבל בוק צילומים במתנה ולשמור מזכרת לתמיד לא רק מהאירוע אלא גם מהחוויה שקדמה לו. את הצילומים הם יכולים לשמור באלבום תמונות או לתלות בבית וכמובן לשתף עם החברים והמשפחה ברשתות החברתיות.

מיום ליום יותר בני נוער בוחרים לצלם את עצמם בסטודיו מקצועי או אצל צלמים מוכשרים שמגיעים עד אליהם עם סטודיו נייד. מיותר לציין שלמרות שלכולם היום יש מצלמות בטלפונים, הטרנד הזה לא פופולרי רק בקרב בני נוער אלא בקרב האוכלוסיה כולה כולל נשים שהולכות לצילום הריון, צילומים משפחתיים או צילומי ניו-בורן למשל, שגם פופולריותם גדלה. היום מזמינים צלם לכל אירוע ולכל מטרה.  לכן חשוב מאוד לבחור צלם מקצועי שיצלם אתכם באזור מגוריכם ובמחיר הוגן. בהצלחה.

Share this post