השכרת שולחנות לאירועים
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

מה חשוב לבדוק לפני השכרת שולחנות לאירועים?

מחפשים חברת השכרת שולחנות לאירועים? זקוקים להשכרת שולחן לאירוע קרוב שיש לכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. היום ניתן למצוא מגוון רחב של חברות המציעות השכרת שולחנות לאירועים, ולכן לפני שאתם בוחרים באחת מהחברות הללו, חשוב שתבדקו היטב את החברה, בדקו את השירות שלה ומה שהיא מציעה לכם, כך שתהיו בטוחים כי אתם מקבלים בדיוק את מה שרציתם ומקבלים את המוצרים הטובים והמתאימים ביותר בשבילכם.

אז מה הכי חשוב לבדוק? הנה הרשימה המלאה:

  1. המלצות – פנו לאנשים שאתם מכירים, או לרשתות החברתיות, וקבלו המלצות על חברות שונות בתחום. תנו עדיפות לחברה עבורה אתם מוצאים כמה שיותר המלצות, וכמובן הקפידו לוודא כי מדובר בהמלצות אובייקטיביות ואתם יכולים להיות בטוחים כי לנותני ההמלצה אין שום עניין אישי בלהמליץ על חברה כזו או אחרת, אלא מתוך הניסיון שלהם בלבד.
  2. סוג השולחנות – עליכם לוודא כי החברה תספק לכם שולחנות מהסוג לו אתם זקוקים. לדוגמא – שולחנות עץ, שולחנות פלסטיק מתקפלים וכדומה, וודאו כי כל השולחנות מתוחזקים היטב ותקינים כך שלא יקרה מצב בו תקבלו בסופו של דבר שולחנות בסוג שונה מזה שציפיתם לו ותהיה לכם בעיה ביום האירוע עצמו.
  3. הובלה – וודאו כי החברה מובילה את השולחנות אליכם ובחזרה, ואתם לא צריכים להתחיל לחפש רכב גדול להובלה והחזרה של השולחנות. ואם מדובר בשולחנות כבדים או כאלו שמצריכים הרכבה, זה יכול ליצור לכם עיכוב רציני ביום האירוע.
  4. אחריות – וודאו כי החברה מבטחת את השולחנות גם כאשר הם אצלכם, ושאלו מראש מה קורה במקרה של נזק לשולחן ללא כוונה במהלך האירוע. חברות מקצועיות מבטחות את השולחנות כך שבמקרה של נזק החברה תקבל פיצוי מחברת הביטוח ואתם לא תצטרכו לשלם תוספת יקרה לטובת השולחן הניזוק.
  5. כמות – אם מדובר באירוע גדול וודאו כי לחברה יש מספיק שולחנות בדיוק מאותו סוג, כך שלא תקבלו שולחנות מסוגים שונים והדבר יפגע בהרמוניה שתרצו ליצור באירוע שלכם ויצור מראה פחות מרשים או מיוחד.

היכנסו לאתר אוהלי ישראל השכרת אוהלים לקבלת פרטים נוספים

Share this post