תקליטן לחתונה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

מתחתנים? זמן לבחור תקליטן לחתונה שלכם!

מזל טוב! בשעה טובה הגיע היום המיוחל, הוא כרע על ברך ואת הסכמת וכעת החלו ההכנות לחתונה. חתונות הן כאמור אחד האירועים המשמחים ביותר בחייו של אדם, ובישראל – פי כמה. תקליטן לחתונה למשל, הוא אחד הפרמטרים שיקבעו האם האירוע הוכתר כהצלחה כבירה או ככישלון. העניין הוא שישנם כל כך הרבה אנשי ונשות מקצוע שיטענו להיות הטובים ביותר בתחומם, וכאן אתם ודאי שואלים את עצמכם – איך נבחר את התקליטן הטוב ביותר לחתונה שלנו?

טיפים שיעזרו לכם לבחור תקליטן לחתונה

  • מנועי החיפוש לרשותכם – אמנם נראה כי תקליטן לחתונה הוא איש מקצוע שיהיה לכם קל למצוא. זאת מכיוון שחיפוש קצר במנוע החיפוש יעלה שורה ארוכה של תוצאות מהן תוכלו לבחור את אנשי המקצוע שעושים עליכם את הרושם הראשוני החיובי ביותר, אך לא כך הדבר. על כך, בסעיף הבא!
  • צמצמו – נכון, קיבלתם המון תוצאות אבל אתם לא ממש רוצים להתחיל להתקשר לכל התקליטנים שמצאתם. אתם פשוט לא תצאו מזה! נסו להשאיר לעצמכם 2-3 אפשרויות.
  • המלצות – הניסיון הטוב ביותר הוא זה של האנשים הקרובים אליכם. ודאי יצא לכם להגיע לאירועים של אחרים ולחוות את דעתכם על המוזיקה שהתנגנה באותו אירוע. נזכרתם בחבר שהמוזיקה באירוע שלו הייתה מצוינת לטעמכם? בקשו ממנו המלצה ופרטי קשר!
  • דייט ראשון – אל תהססו להפגש עם התקליטן המומלץ לחתונה שלכם. כבר במהלך הפגישה אתם תוכלו להבין לאן נושבות הרוחות, ולהרגיש בעצמכם את הכימיה ביניכם. חשוב לבחור בתקליטן שיזרום אתכם ועם הטעם שלכם, אך יידע גם להגיד את דעתו במידה והשיר הנבחר פחות מתאים לאירוע.

לרקוד כל הדרך אל החופה

זכרו, מדובר בערב החשוב ביותר בחייכם ואתם הרי מעוניינים שהוא יעבור בצורה הטובה ביותר, שהיא הכי הכי אתם. בחרו בדיג'יי בעל ניסיון בחתונות המצויד ביחסי אנוש טובים שיקבל בברכה את הטעם שלכם ויידע לשלב אותו עם סגנונות מוזיקה אחרים שיקלעו לטעמם של האורחים. מוזיקה היא אחד הדברים הזכורים ביותר לאורחים שמגיעים לחתונה, ועל כן אין ספק שבחירת תקליטן לחתונה שלכם חייבת להתבצע בשיקול דעת. ושיהיה במזל טוב!

Share this post