גני אירועים בנתניה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

גני אירועים בנתניה- אין עוד גנים כאלו

עד לא מזמן נהוג היה לחשוב על גן אירועים כעל מעין שבלונה- פיסת דשא עם ריהוט גן וכמה שולחנות נחשבו לגן אירועים ולא הייתה ממש הקפדה על סטנדרט ואיכות. בנוסף, גני האירועים היו דומים ברובם והציעו חוויה דומה למשתמש. בשנים האחרונות עם הפריחה של תחום האירועים הפרטיים והעסקיים הפכו גני האירועים לשם דבר ובמיוחד גני אירועים בנתניה שנהנים ממיקום מושלם ואווירה מיוחדת של פנינת השרון.

מה מבדיל בין גן וגן

בתחום גני האירועים ניתן למצוא מגוון רחב של גנים. אחד ההבדלים בין הגנים טמון כמובן בגודל. ישנם גנים גדולים ורחבי ידיים שמציעים מרחב גדול ומאפשרים לקיים אירועים גדולים כמו אירועי חברה, אירועים עסקיים או אירוע משפחתי רב משתתפים. מנגד ישנם גנים קטנים שמכונים גם גני בוטיק ובהם מספר מצומצם של מקומות עם אווירה מיוחדת ואינטימית שמשלבת יוקרה עם חמימות ואווירה נעימה.

מלבד הגודל ישנם גני אירועים שמאופיינים בקרבה לים ומציעים לאורחים נוף ובריזה מהים או כניסה ישירה לים מגן האירועים. גני אירועים בנתניה מציעים כמובן נוף קסום של חופיה היפיפיים של העיר והקרבה לים משרה אווירה ובריזה נעימה שהופכת את האירוע לנעים וקריר גם בימי הקיץ החמים ביותר. מנגד ישנם גנים עם בריכת שחייה שהופכת כל אירוע ליוקרתי ותוסס. מסיבת בריכה בסוף החתונה או אירוע עסקי על שפת הבריכה הופכים את החוויה לייחודית ביותר ומוסיפים נופך קסום לאירוע כולו.

במזג האוויר הישראלי- גן זה מושלם

מזג האוויר הישראלי מזמין לקיים אירועים רבים בחלל הפתוח. עם חורף חמים שבו ניתן לקיים אירוע שחלקו בפנים וחלקו בחוץ וקיץ שנמשך על פני כמה חודשים טובים אין ספק שאירועי חוץ הם הדבר הנכון. עם זאת, בימי שרב ישמחו האורחים שלכם לאכול את הארוחה בחלל ממוזג ונעים ובימי החורף לא תמיד ניתן לצפות מראש מה יהיה מזג האוויר ביום האירוע.

משום כך גני אירועים בנתניה והסביבה מציעים גם מרחב מקורה שבו נהנים האורחים מחלל מעוצב ונעים וגם גן פתוח שבו ניתן לערוך את קבלת הפנים למשל או את טקס החופה. גני האירועים בנתניה מציעים סגנונות אירוע מיוחדים ומגוונים וכל אחד ימצא בקלות את סוג המרחב שמתאים עבורו ביותר.

Share this post