מתאימים אולם לסוג אירוע
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

איך מתאימים אולם לסוג אירוע

ההיצע הרב כיום בתחום אולמות האירועים, גורם לכל אדם אשר עורך אירוע, לחפש את אולם האירועים המדויק עבור האירוע שלו. מכיוון שכל אדם מעוניין שאולם האירועים שלו יהיה אולם האירועים האטרקטיבי, המרשים והייחודי ביותר עבור האירוע שלו, הרי שכדאי מאוד שכל אדם יבחר את אולם האירועים המתאים באופן אידאלי עבור האירוע שלו באתר טנקום, בהתאם לכל הפרמטרים שיש לתת עליהם את הדעת. יש להתאים את האירוע באופן הטוב ביותר לסוג האירוע שלכם, על מנת שהאירוע שלכם יהיה אירוע בלתי נשכח.

התאמת אולם האירועים לסוג האירוע- כיצד?

לא מעט אנשים תוהים כיצד עליהם לבחור אולם אירועים עבור האירוע שלהם. התשובה לכך היא די ברורה: יש לבחור את אולם האירועים המתאים ביותר עבור האירוע שלכם. מה הכוונה? כל אירוע מכיל כמות אורחים שונה, כל אירוע הוא אירוע בעל אופי אחר וכל אירוע הוא אירוע של אנשים אחרים, בעלי צרכים אחרים, רצונות וחלומות אחרים ולכן, כל אדם שעורך אירוע חייב להתאים את אולם האירועים לסוג האירוע שלו באופן האידאלי באמצעות מספר שאלות:

1.מהי כמות האורחים אשר צפויה להיות באירוע? בהתאם לכמות האורחים, ניתן לקבוע האם מדובר באירוע קם הדורש אולם אירועים קטן, אינטימי ומשפחתי, או באירוע גדול הדורש אולם אירועים גדול ורחב שבכוחו להכיל את כלל האורחים בצורה נוחה ואיכותית. כמובן שגם עבור אירועים בינוניים ניתן למצוא כיום אולמות אירועים בכל הארץ שלא פחות טובים מאולמות האירועים התואמים עבור אירוע גדול או אירוע קטן.

2. כיצד אתם רואים את האירוע שלכם? האם מתחשק לכם שהאירוע שלכם יהיה מפואר ויוקרתי, או שמא בא לכם שהאירוע שלכם יהיה אירוע בוטיק? בהתאם לאופי האירוע שאתם מעוניינים בו, תוכלו להתמקד באולם אירועים

3. האם אתם מעוניינים שהקייטרינג שיוגש באירוע שלכם יהיה חלבי? בשרי? אולי טבעוני או צמחוני? לא פעם כדאי לבחור אולם המציע כמנות לאירוע שלכם בדיוק את סגנון האוכל המבוקש לכם.

4. אם מדובר בחתונה, כדאי מאוד לבחור באולם אירועים אשר יש בו גם חופה הממוקמת במיקום אטרקטיבי. אם מדובר בברית, יש לבחור באולם אשר ידוע שניתן למצוא בו את הכיסא הנדרש לברית

5. כדאי לבחון את רחבת הריקודים שבאולם, האם ניתן למקם בה בר אקטיבי בהתאם לרצונכם ועוד.

Share this post