שירים עכשווים לבת מצווה שכל ילד מכיר ואוהב
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

שירים עכשווים לבת מצווה שכל ילד מכיר ואוהב

כאשר אנו ילדים כל אירוע בחיים נראה לנו כמו מגה אירוע שיש לו השלכות אדירות על המשך החיים שלנו. כך לדוגמא אם אנו מקבלים ציון לא טוב במבחן אזי אנו יכולים להיכנס לדיכאון קל ולחשוב שכל החיים שלנו נהרסים. כך גם כל ריב עם חבר או חברה מקבלים משמעויות אדירות וזהו משהו שההורים צריכים לקחת בחשבון. אך יש מקרים בהם באמת האירוע הוא אכן מגה אירוע ויש לו להתייחס אליו ככזה וזה המקרה שאנו מדברים על בת מצווה. עליכם להבין כי אתם צריכים להשקיע מאוד בבת מצווה עם הפקה לבת מצווה, ולעשות הכול בכדי שהיא תהיה מושלמת וזה אומר כי אתם צריכים לבחור שירים לבת מצווה שיהיו ברמה גבוהה וגם עכשווים ולא סתם שירים. כל ילד רואה בחלק של השירים והריקודים בבת מצווה שלו כחשוב ביותר וזהו משהו שאנו ההורים צריכים לקחת בחשבון ולהתחשב בו כאשר אנו מארגנים את הבת מצווה.

האם לתת לילדה להחליט איזה שירים יהיו בבת מצווה שלה?

עליכם לזכור כי הבת מצווה היא הסימן שהילדה שלנו הופכת מילדה לאישה וזה אומר כי צריך להתחיל להכין אותה לקבל החלטות לעתיד. כך זה רעיון טוב שהילדה תהיה שותפה להחלטות מה הולך להיות בבת מצווה שלה ומה נעשה בהם. זה גם אומר כי אנו צריכים להשקיע מאוד בשאלה אילו שירים יהיו בבת מצווה ואילו לא ולתת לילדה יד ורגל בהחלטות הללו. כמובן שבסופו של דבר ההורים הם עם המילה האחרונה, אך אתם חייבים להבין כי לצד זאת עליכם גם להתחשב ברצונות של הילדה וזאת עקב העובדה כי בסופו של דבר הבת מצווה היא שלה והיא אשר תזכור אותה כל החיים. לכן אם היא תרצה גם לבצע שיר כניסה לבת מצווה, תוכלו לסייע לה לבחור את השיר המתאים ביותר.

האם כדאי לקחת די.ג'י לבת מצווה?

עליכם להבין כי הנושא של השירים צריך להיות מושלם בבת מצווה שלכם וזה אומר כי אתם לא יכולים להפיק אותו לבד אלא כיום כדאי ורצוי לפנות אל די.ג'י שיסייע לכם בכך ויעזור לכם להחליט את כל ההחלטות ולהגיע אל המסקנות הנכונות והטובות ביותר שיש וזהו משהו שאתם צריכים לחשוב עליו.

Share this post