בר מצווה בניין
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

בר מצווה בניין

אחת מנקודות הציון החשובות והמשמעותיות בחייו של כל ילד היא יום היותו בר מצווה – היום בו מולאים לו 13 והוא מקבל על עצמו עול מצוות. את יום בר המצווה נהוג לחגוג בצורה שונה משאר ימי ההולדת בשל העובדה כי תאריך זה מסמל משהו אחר ויוצא דופן מכל שנה.

אחת האופציות הטרנדיות לעריכת אירועי בר מצווה היא במועדון. ישנם הרבה מועדונים שמתאימים לחגיגות מהסוג הזה ולכן הם הפכו לאופציה המועדפת על הרבה נערי בר מצווה והוריהם. אחד מהמועדונים האלה הוא מועדון ניין אירועים.

מהו מועדון ניין?

זהו מועדון שנבנה במיוחד עבור אירועים קטנים ולכן הוא מתאים מאוד כמקום לחגוג בו את אירוע בר המצווה. צוות המועדון עושה הכול כולל הכול על מנת שכולם יצאו מרוצים ולכן הם יושבים לפני האירוע עם בעלי השמחה ובונים יחד איתם את האירוע.

מלבד זאת, הצוות שמפיק את האירוע הוא גם זה שמלווה אותו לכל האורך. הוא דואג שהכול יעבוד כמו שצריך, שהמוסיקה תפעל כראוי, שקטעי הוידאו יעלו בזמן, שכל אורח יקבל את היחס האישי ובקיצור – שהאירוע יהיה הכי מושלם שיכול להיות.

למה לבחור במועדון ניין?

אירוע בר מצווה הוא אירוע של פעם בחיים וכל נער מעוניין שהחגיגה שלו תהיה הכי נוצצת וזו שכולם ידברו אודותיה זמן רב לאחר מכן. וכדי לגרום לזה לקרות כדאי לבחור במועדון ניין כמקום לעריכת האירוע.

במועדון ניין יש את כל התנאים שיגרמו לאירוע בר המצווה להיות הכי מרשים – אולם רחב ידיים שמקושט בהתאם ובצבעים הנבחרים, רחבת ריקודים ענקית בעלת גג נפתח שבה ניתן לערוך גם מופעי אורות ושאר הפעלות. האוכל המוגש במועדון מבושל על ידי שף מקצועי ברמה גבוהה ומלבד המזון המשובח והטעים ניתן גם לבחור במנות מותאמות לילדים ולמבוגרים.

מועדון ניין – שירות אישי ומכל הלב

צוות המועדון שם לעצמו מטרה לגרום לכל לקוח שמגיע או אפילו רק מתעניין במקום לצאת בהרגשה טובה. מדובר בצוות מסור, צוות שקשוב לכל בקשה ונותן לכל אחד את מקסימום תשומת הלב.

מועדון בר מצווה בניין אירועים – בחירה שלא תתחרטו עליה!

Share this post