השכרת ברז בירה – כי לא חייבים לשלם גם על הבריסטה!

מתכננים אירוע? מעולה! כדי לתכנן אירוע מושלם – לא צריך להוציא כסף רב. במידה ואתם דואגים לדרך שבה תעזרו באנשי המקצוע, כמו: ברמנים, מלצרים, בריסטה וכדומה, כדאי לדעת כי ישנם עזרים שיכולים לחסוך לכם את התשלום עבור אנשי המקצוע.

אז כיצד חוסכים בעלויות?

אם אתם מאגנים אירוע גדול ואתם רוצים שהבירה תזרום בכיף עבור המוזמנים, חשוב שתדעו כי אין צורך בשכירת ברמנים מקצועיים או בבריסטה שיתפעל גם את עמדת הקפה וגם את מזיגת המשקאות דרך חביות הבירה. כיום, באמצעות השכרת ברז בירה מהחבית אל הכוס, אפשר לחסוך משמעותית בעלויות ולהנות מתפעול עצמי של מזיגת המשקה בקלות ובמהירות.

כיצד זה מתנהל?

אם אתם רוצים לחסוך בעלויות באופן משמעותי, כדאי שתדעו כי באמצעות חברות השכרת ציוד לאירועים, אפשר לשכור עמדות בירה, ברזי בירה להשכרה, עמדות מיצים, עגלות קפה וכדומה. את תהליך המזיגה מבצעים האורחים בקלות ובאופן עצמי – מה שחוסך משמעותית עלויות.

בכך מבטיחים המומחים כי בשיחת טלפון קצרה הם יבדקו את הדרישות והצרכים של המסיבה, יסכמו וייעצו לכם אודות סוג הבירה שכדאי לכם לספק, ויתאימו לכם את הברז הנוח והאטרקטיבי ביותר עבור המסיבה שלכם.

נוסף לכך אנשי המקצוע של תמיד קפה יגיעו למקום, יספקו לכם הדרכה קצרה, יסחבו את החביות ויתקינו את ברז הבירה למזיגה קלה. בכך האורחים שלכם וגם אתם תוכלו למזוג בקלות בירות לכוסות, ללא שפיכה של המשקה ובצורה מדויקת וקלה.

מתי כדאי לשכור או לקנות ברז בירה?

ישנם לא מעט אירועים בהם כדאי להשתמש בכלי זה, ביניהם:

  • בארגון מסיבות סטודנטים.
  • בימי הולדת, בארגון בר או בת מצווה.
  • בעת מסיבת חברה או ארגון כנס חשוב.
  • באירועי קיץ.
  • בכול מסיבה או חגיגה בה ישנם מבוגרים.

לסיכום, כדי לחסוך עלויות יש לבדוק כיצד אפשר לספק משקאות ללא צורך בשירות של מלצרים, ברמנים או שאר אנשי מקצוע.