סי לופט
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

הכירו את סי לופט

כשאנחנו מעוניינים לערוך אירוע במקום כזה או אחר, הדבר הראשון שעלינו לעשות זה לבחון את המקומות השונים שעומדים לרשותנו, המקומות בהם אנחנו יכולים לערוך את האירוע שלנו, בהתאם למה שאנחנו מחפשים, בהתאם לצרכים שלנו.

לשמחתנו הרבה, בניגוד לעבר, הרי שהיום אנחנו יכולים להיעזר באתרי אינטרנט, עמודי פייסבוק ותכנים שונים בשביל לקבל את כל המידע שאנחנו צריכים על כל מקום ומקום. מה שאומר, שאנחנו לא צריכים ללכת אל כל אחד מהמקומות בשביל לראות אותם באופן פיזי. אנחנו יכולים לעשות את זה בשלב מאוחר יותר, אחרי שסיננו את המקומות השונים וביררנו מה מביניהם הכי מתאים לנו.

אחד המקומות אליו נוכל להגיע הוא סי לופט בנתניה. מדובר על מקום שנמצא מול הים, וניתן לערוך בו אירועים בסדרי גודל שונים, בין אם זה אירועים פרטיים, חברתיים, עסקיים ואחרים. מדובר במקום מאוד פופולארי לאירועים, אליו מגיעים אנשים הן מנתניה והשרון והן מכל רחבי הארץ, במטרה לערוך אירוע מושקע וייחודי, בתנאים הטובים ביותר, אל מול הנוף המרשים ביותר שיש.

הייחוד של סי לופט, כפי שאפשר להבין, זו העובדה שהאורחים והמארחים, נהנים מאפשרות לערוך אירוע בתנאים ייחודים, כשמולם נמצא הים התיכון, אשר מוסיף לאווירה המיוחדת של המקום ושל האירוע בכלל. בין אם מדובר באירוע בוקר או צהריים ובין אם מדובר באירוע שנערך אל מול שקיעה.

צריך להדגיש, כמו במקומות רבים אחרים, הרי שגם כאן אפשר ליהנות משירותי קייטרינג, מוזיקה ושירותים אחרים שנדרשים לאירוע, אך בדיוק כפי שהאולם מציע רמה גבוהה של אירוח, כך גם כל השירותים הניתנים במקום בהיבטים שציינו, הם ברמה מאוד גבוהה. הם כוללים מגוון רחב של אפשרויות, אופציות שונות לבחירה, והתאמה מושלמת הן לסוג האירוע והן לסוג האורחים.

אחרי שאנחנו נעשה את הבירור הראשוני והניפוי של המקומות השונים בהם אנחנו יכולים לערוך את האירוע, אין ספק שהבחירה שלנו בסי לופט תהיה מובנת וברורה מאליה. שכן מדובר במקום ייחודי שמציע לנו ליהנות מאירועים מרשימים ומיוחדים, כפי שאנחנו רוצים לערוך, בין אם מדובר באירוע פרטי על הים או אחר.

Share this post