לפני החגים, אלו המתנות ששווה לתת לעובדים שלכם

עבור בעלי העסקים זו התלבטות לגבי רכישה של מתנות לחג לעובדים, שכן הזמן של החגים היא הזדמנות לתת בחזרה לכבוד השנה העברית החדשה. הנה כמה בחירות נהדרות של מתנה.

סט כלי עבודה

סט של כלי עבודה הוא כזה שחייב להימצא בכל בית, וזו יכולה להיות מתנה נפלאה מהבוס שיודע כי כל אדם הוא כזה שמידי פעם בפעם צריך לבצע עבודות של תחזוקה וזו הדרך שלו להבין את בעלי הדירות שהם העובדים שלו ולפנק אותם עם סט כלי עבודה שבו יש את כל מה שצריכים החל מפטיש ועד למברגת אימפקט יעילה.

רמקול בלוטוס

רמקול נייד הוא ההמצאה הכי שימושית בכל בית ואצל כל אדם, קראו על כך באתר http://www.texas.co.il. מדוע? כי באופן הזה יכולים לשמוע מוזיקה בצורה נעימה, מבלי לאמץ את הרמקולים של הטלפון הנייד ועם סאונד הרבה יותר חזק. רמקול איכותי יכול להיות שימושי עבור כל סוג של טיול מחוץ לבית, ועבור מטיילים רמת השימוש היא רק הולכת וגדלה.

שואב אבק לרכב

לכל מי שיש רכב בצירוף של חיית מחמד או ילדים קטנים מבין עד כמה הרכב שהיה הכי נקי הופך להיות פח זבל שבו כל הזמן מוצאים דברים חדשים וישנים. מתנה שהיא שואב אבק נטען מאפשרת לנקות בצורה נוחה ומהירה את הרכב בכל פעם שזה נדרש, ושואב כזה הוא בגדר של נכס לכל בעל רכב עם חיות מחמד ו/או משפחה.

בידורית קריוקי

כולם אוהבים לשיר בצוותא ונראה כי הדבר הזה טמוע חזק בישראליות של כל אחד. מתנה שהיא בידורית ניידת שאיתה ניתן לשיר ביחד בערב של קריוקי נחמד היא מתנה נפלאה שמתאימה לכל סוג של משפחה, זו שאוהבת לשיר שירי עם וזו שאוהבת לשיר את כל הלהיטים שמשמיעים נכון לעכשיו.

שעון חכם

בעידן שבו הספורט עולה לדרגת חשיבות יורת בולטת לצד הצורך להיות מחוברים אל הטלפון כל הזמן, הענידה של שעון חכם הופכת להיות בגדר של דבר מובן מאליו. הטלפונים יורדים במחירם, ומצד שני הם מכילים כל מה שיכול להיות נהדר בתור שעון משוכלל. מתנה נהדרת לעובדים שאוהבים גדג'טים ולאוהבי היי טק בכלל.

משענת שיאצו

העובדים הם כאלה שנמצאים רוב הזמן במצב של ישיבה. מתנה בצורה של מושב שיאצו היא בגדר של מתנה בריאה במיוחד. כל כאב גב יהיה בגדר של נעלם, וזו מתנה שכיף לקבל עם עיסוי שניתן לעשות בכל רגע שבא.