הבת מצווש מתקרבת
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

הבת מצווש מתקרבת, אלו הדברים שכדאי לשים לב

מסיבת בת מצווה זהו אירוע מרגש במיוחד. הילדה סוף סוף חוגגת את יום הגיעה למצוות וזהו היום אשר בו היא הופכת מילדה לנערה. ביהדות ישנה משמעות רבה לכל הנושא של בת מצווה.

ביום הזה בו מולאים לילדה 12 היא נעשית מחויבת ממש כמו כל אישה בוגרת במצוות והאחריות לביצוע שלהם הוא עליה בלבד.

את היום הגדול נוהגים לציין ולחגוג כראוי על מנת להעניק לילדה את הכבוד ואת התחושה הראויה.

איך חוגגים את מסיבת בת המצווה?

חגיגה של מסיבת בת מצווה זוהי לא חגיגה שיש לה כללים.

כל אחד יכול לחגוג את המסיבה בצורה שהוא רוצה. אפשר ללכת על מסיבה בפורמט מצומצם, מסיבה אשר בה ישתתפו קובצה קטנה של בני משפחה וחברות של הכלה ואפשר גם ללכת על מסיבה גדולה ורבת רושם. מסיבה באולם אירועים ענק עם הרבה מאוד משתתפים, מוסיקה רצינית, תכוניות בומבסטיות וכן הלאה.

אך ישנם דברים אשר אליהם חייבים לשים לב על מנת שהמסיבה אכן תהיה מוצלחת והקהל ייהנה מאירוע מרשים ומושלם.

תוכניות למסיבת בת המצווה

חשוב להשקיע בתוכניות למסיבת בת המצווה ולבחור בכאלה אשר יתאימו לרצונה של נערת בת המצווה.

על פי רוב יש לנערה רעיונות לבת מצווה ורצונות ושאיפות לקראת מסיבת בת המצווה שלה. היא חולמת על המסיבה שלה ומתכננת איך בדיוק היא תיראה. זה לא  יהיה ממש נכון אם אתם תחליטו בשבילה על התוכנית שהיא כלל לא תתחבר אליו.

חשוב מאוד לתאם ציפיות ולבדוק יחד איתה מה היא רוצה שיהיה באירוע שלה.

תוכניות שמתאימות לכולם

כאשר באים לתכנן את המסיבה ברור כדאי להתחשב בכל המוזמנים לאירוע ולוודא כי התוכנית תתאים לכולם ותרתק את כל הציבור, ניתן לעשות זאת בקלות עם בום אטרקציות. אם יש הרבה מבוגרים בקהל אי אפשר לנסות לשעשע אותם בתוכנית ברמה נמוכה מידי. במקרים כאלה כדאי לחשוב על פיצול הקבוצה כאשר יביאו לכל שכבה את התוכנית המתאימה לה. כל האורחים כולם ייהנו מהאירוע.

בחרו בקפידה מתוך האפשרויות הקיימות כי התוכנית זה החלק העיקרי ואותו יזכרו לאחר האירוע שלכם.

Share this post