חברת הפקות לאירוע
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

האם צריך חברת הפקות לאירוע? ולמה דווקא ליניאל הפקות?

השאלה האם יש צורך להיעזר בשירותיה של חברת הפקות לאירוע עולה לא פעם אצל אנשים שעורכים אירועים מסוגים שונים, בין אם מדובר באירועים פרטיים או אחרים.

השאלה עולה מסיבות שונות, למשל, האם מבחינה כלכלית זה משתלם, האם זה יכול באמת להשפיע ולשנות את האירוע, האם זה מסוג הדברים שאנחנו לא יכולים לעשות בעצמנו. כאמור, יש לא מעט שאלות בהקשר זה, ומן הסתם יש גם תשובות עליהן.

צריך לומר כבר בהתחלה, לא לכל אירוע אנחנו צריכים לשכור את שירותיה של חברת הפקות LINIAL לאירועים. אם למשל, אנחנו עורכים אירוע סטנדרטי, ארוחת ערב או אפילו יום הולדת בבית, לא בטוח שיש צורך להזמין לכך חברת הפקות שתערוך עבורנו את האירוע. אך אם אנחנו אירוע גדול, מוטב שאנחנו נשתמש בשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה, חברה עם צוות רציני שיכול לעמוד לרשותנו בכל עת ולעזור לנו בתהליך ארגון האירוע.

צריך להדגיש בהקשר זה, קיימים הבדלים גם בתוך אירועים גדולים שיש צורך לעבוד בהם עם חברת הפקות. למשל, אם אנחנו רוצים לערוך אירוע יוקרתי, אז נזמין חברות כמו ליניאל הפקות של רון ליניאל שמתמחה בסוג כזה של אירועים, לעומת זאת, אם אנחנו רוצים לערוך אירוע צנוע יותר, ייתכן וחברת LINIAL  הפקות היא פחות רלוונטית ונעדיף להזמין, חברה יותר קטנה וצנועה.

אנחנו כן צריכים להזמין את ליניאל חברת הפקות לאירוע, אם מדובר באירוע שאנחנו לא יכולים לשלוט בו לגמרי, אם מדובר באירוע שאנחנו לא יכולים לעשות בו כל דבר לבד. אפילו אם מדובר בחתונה שלנו, מוטב שנחשוב על כל ההיבטים של האירוע, מוטב שנחשוב על כל הזמן שאנחנו נצטרך להשקיע בו, על מנת שנוכל לייצר אירוע בלתי נשכח, אירוע מיוחד ומרגש שכל האורחים ייהנו ממנו. באתר https://www.linial.co.il מידע חשוב להפקת אירוע לא פחות ממושלם.

בסיכומו של דבר, מדובר בשאלה שמגלמת בתוכה גם עלויות כלכליות אך גם היבטים נוספים. אנחנו צריכים להחליט מה נכון עבורנו בתמונה הכוללת. חברת הפקות לאירוע, יכולה לחסוך לנו זמן ויכולה לחסוך לנו לא מעט כסף, אם מדובר בחברה הנכונה עם האנשים הנכונים.

Share this post