חורף בצפון: מה ניתן לעשות עם הילדים

ממש בקרוב יתחיל החורף, ואנחנו בוודאי נרצה לחפש מקומות בהם נוכל לבלות עם הילדים גם אם בחוץ גשום וקר.

בילוי חורפי

אחת הבעיות הגדולות של הורים לילדים קטנים היא, איך למלא את הזמן שלהם, בפרט בסופי השבוע, שלא ישתעממו בבית, שלא יישבו מול הטלוויזיה או המחשב. על אחת כמה וכמה נכון הדבר בחורף, אז מרבית הזמן הילדים נמצאים בבית כי בחוץ גשום. אין שום בעיה למצוא מגוון אטרקציות שונות שניתן ליהנות מהן, בוודאי אם מחליטים לנסוע אל הצפון בשישי שבת בשביל לנוח. ובכן, טוב לדעת כי תמצאו מגון אטרקציות לילדים בחיפה ובמקומות אחרים באזור.

לפני שנציג בפניכם מספר אטרקציות שיכולות למלא עבורם את סופי שבוע וכן ימים אחרים בחודשי החורף, חשוב להדגיש, כל דבר שאתם מחליטים לעשות, בדקו היטב, איך מגיעים לשם, במידה ואינכם יודעים, כמו כן, תבדקו היטב מתי שעות הפתיחה, מתי אתם יכולים להגיע אל המקום, כמה זמן אתם יכולים לבלות בו ועוד.

המלצות על אטרקציות לפעילויות לילדים בצפון בחורף

אם אתם בוחרים להגיע אל חיפה בחורף, אז דעו לכם שיש לא מעט מוזיאונים בעיר שאתם יכולים לבלות בהם עם הילדים, אחד מהם הוא כמובן מוזיאון המדע, אך כמו כן יש את המוזיאון הימי שמאגד מגוון רחב של ספינות ואוניות, דברים שילדים בוודאי ישמחו לראות. אם הילדים שלכם אוהבים בובות, אז אתם יכולים למצוא בעיר, גם את מוזיאון הבובות. בעיר אפשר למצוא גם את מרכז המבקרים של קבוצת בז"ן שמיועד לילדים מגיל עשר ומעלה ומספק חוויה ייחודית. מוזיאון נוסף שנמצא בעיר ויכול להיות מעניין עבור ילדים, הוא מוזיאון רכבת ישראל.

אם אתם מעוניינים לבלות באזורים אחרים בצפון בתקופת החורף, אין ספק שהחרמון זה המקום בשבילכם. אין עוד מקום בו הילדים יוכלו ליהנות משלג בארץ. מה שכן, קחו בחשבון שהמקום לא פתוח כל החורף, בטח לא בימים של סערות קשות, כמו כן, קחו בחשבון שאם אתם רוצים להיכנס, עליכם להגיע מאוד מוקדם בבוקר.

אפשרויות אחרות, הן מרכז קנדה במטולה שכולל משטח החלקה על הקרח, וכן ניתן לעשות סיור באגמון החולה במכונית סגורה.