אתר קאנאפס
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

מגשי אירוח למה צריך את זה?

כל אדם שיש לו אירוע יודע שהמשימה הקשה והמורכבת ביותר היא האוכל. אומרים שהאוכל הוא ההבדל בין אירוע מושלם לאירוע שאינו כזה. מארגני או בעלי האירוע חייבים למצוא אוכל המתאים למגוון רחב של סועדים, ילדים קטנים עד מבוגרים בגיל השלישי. אתם יכולים להזמין ארוחה קלה מקייטרינג חלבי משובח, אז אנו רוצים להכיר לכם אופציה קלה לא פחות וגם המחיר שלה הוא זול יחסית, מגשי אירוח. כמו כן ניתן להזמין מאתר קאנאפס גם מגשי אירוח מוכנים לשבת להכנה קלה יותר של השבת, ולמה אתם חייבים אותם באירוע שלכם?

מה הם מגשי אירוח?

מגשי אירוח הם מגשים המעוצבים בהזמנה אישית ומוכנים לאכילה. היתרון בהזמנת אלו נעוץ בכך שרק יש להגיש אותם אל השולחן או בבופה דבר החוסך שימוש במלצרים. כמו כן יש לוודא כי מגשי האירוח כשרים בכשרות הרגילה (רבנות המקום) ושניתן להזמין עיצוב אישי לאירוע.

אלו סוגים של מגשי אירוח קיימים?  

קיימים סוגים רבים של מגשי אירוח ואתם יכולים לבחור ממגוון המגשים הקיימים רצוי אוכל שאתם אוהבים.

  • מגשי אירוח מתוקים חלבי– עקיצת הדבורה, מיני עוגת גבינה קלאסית.
  • מגשי אירוח מלוחים חלבי– מיני טורטיות, מיני פשטידות אפויות, חטיפי פילו מלוח
  • טבעוני– לחמניות ביס טבעוני, עלי גפן טבעוני, חטיפי פילו מתוק טבעוני.
  • ללא גלוטן- מיני פשטידות אפויות ללא קמח, מלוחים מקמח מולינו ללא גלוטן.

 

וכן עוד הרבה אפשרויות, בנוסף ניתן להזמין מגוון רחב של סלטים ושתיה קלה

למה כדאי לי לרכוש מגשים כאלו לאירוע שלי?

מגשי אירוע מגיעים כשהם מוכנים לאכילה חשוב לבחור במקום שמביא את המגשים כשהם כבר מסודרים בצורה מדויקת, ונעימה לעין. מגשים מעוצבים, הנראים טוב יגרמו לאורחים לטעום, כמו כן מגשי אירוח ניתנים להגשה מידית על שולחנות ערוכים וחוסכים בהוצאות של מלצרים למשל. ניתן לקנות מגוון רחב של סוגי מגשים, בנוסף לכך משום שאוכל מוכן הינו יקר יחסית חשוב לבצע את ההזמנה לאחר השוואת מחירים, וכן לאחר שבררתם שהמקום שממנו תבוצע ההזמנה שלכם משתמשים בחומרי גלם מעולים.

Share this post