אירועים במסעדות בירושלים - לשדרג את האירוע
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

אירועים במסעדות בירושלים – לשדרג את האירוע

כשאנחנו מחליטים לערוך אירוע, הרי שבשלב הראשון עלינו לבחור היכן לערוך אותו. אנחנו יכולים לבחור אולם או גן אירועים מסוים, אנחנו יכולים לבחור לערוך אותו בבית או בעסק שלנו, תלוי כמובן בסוג האירוע ובאופי שלו.

אחת האופציות שעומדות לרשותנו ונחשבת לאופציה מאוד מקובלת, מאוד פופולארית, גם היום, היא לערוך את האירוע במסעדה שערוכה לכך. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות, מסעדות, למשל מסעדה חלבית כשרה לאירועים בירושלים או אשדוד, בהן ניתן לערוך אירועים מסוגים שונים, בין אם מדובר באירועים אישיים, פרטיים, משפחתיים או חברתיים, וכן אירועים עסקיים מסוגים שונים.

לפני שנסביר למה נרצה לערוך את האירוע במסעדה וכיצד בוחרים היכן לערוך אותו, צריך לזכור, שלא כל אירוע בהכרח אנחנו יכולים לערוך במסעדה כזו או אחרת. יש לא מעט אירועים שנתקשה לעשות, בגלל כמות האנשים, בגלל אופי האירוע. מצד שני, אם אנחנו מוצאים מסעדות מספיק גדולות, אין סיבה שלא נוכל לערוך בהן אירועים. הכל תלוי ביכולת התכנון שלנו בסופו של דבר.

למה נרצה לערוך אירועים במסעדות וכיצד נבחר את המקום הטוב ביותר בשבילנו

אנחנו נרצה לערוך אירועים מסוגים שונים במסעדות, בגלל שתי סיבות. ראשית, כך אנחנו נהנה מהתפריט של המסעדה, תפריט איכותי, תפריט ייחודי, שונה, מנות אשר נוצרות על ידי שף מקצועי והצוות שלו. שנית, אנחנו נהנים מאפשרות לערוך את האירוע במקום אינטימי, מקום שלוו, מקום קטן. זה להבדיל, נניח, מאולם או גן אירועים.

מה עוד שיש אירועים שמתאימים רק למסעדות, למשל, ארוחות לעובדים, מסיבות פרידה בעבודה או מסיבות קידום, מסיבות גיוס, מסיבות יום הולדת, ומגוון רחב של אירועים ומסיבות אחרות. אנחנו לא נשכור אולם לשם כך. עדיף לערוך אותם במסעדות אינטימיות וקטנות.

בשביל לבחור את המקום הטוב ביותר בשבילנו, אנחנו צריכים לחפש מקום שמתאים לאווירה, מתאים לסוג האירוע, וכמובן אנחנו נרצה לבחור מסעדה שיכולה לספק לנו תפריט איכותי של קייטרינג חלבי, תפריט ברמה גבוהה, הן מבחינת איכות המנות והן מבחינת כמות המנות, השילוב שלהן ועוד. כל פרט קטן יכול להשפיע על ההנאה של המוזמנים מהאירוע.

 

Share this post