מתנה לאישה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

מתנה לאישה – ככה תבחר מתנה שתרגש אותה

כאשר רוצים לרגש את האישה עם מתנה מוצלחת, הדבר עשוי להיות מאתגר ולא פשוט בכלל. כי מרבית הנשים יודעות מה בדיוק הן רוצות, ולרובן יש את כל מה שהן רוצות. כך שכאשר מעוניינים להפתיע אותן עם מתנה מרגשת זה לא פשוט בכלל. מה גם שיש להן טעם אישי משלהן ודעה על כל סגנון ופריט. מה שמעמיד את הגברים מול קושי של ממש.

איך בוחרים מתנה שתרגש אותה?

  • פרחים זו מתנה מלבבת שתמיד מרגשת ומשמחת. כי פרח הוא לא פריט שימושי שיש לו משמעות טכנית. הוא אלמנט סימבולי בלבד. כאשר מעניקים לאישה פרחים זו נתינה שכולה רגש ומחווה. רצון לתת ולהביע את הרגשות. ואכן פרחים זו מתנה נפלאה שמתאימה לכל אישה.
  • יש כיום אפשרות מדהימה של זר מתוק. מדובר על שילוב של שוקולדים ופרלינים ששוזרים אותם יחד לכדי זר מרשים ומעורר השראה וגם תאבון (זרים ראו בלינק הזה /חנות/זרים-לכלה-זרים-לראש-באתר-בניחותא/https://www.benichuta.co.il). אמנם לא תמיד מתאים לקנות אותו כמתנה, כי אם האישה בדיאטה או נמנעת מסוכר, היא לא תוכל להפיק מהזר המתוק את ההנאה. אבל אם אין מניעה לכך, זה רעיון נפלא.
  • אישה אוהבת לבחור ולהביע את דעתה. לכן במקרים רבים יהיה נכון וכדאי להציע לאישה לצאת יחד לרכוש את המתנה. כך היא מרגישה מצד אחד את הרצון לתת ותתרגש, ומצד שני היא תוכל לבחור את המתנה לפי מה שהיא אוהבת ורוצה. כך היא מתרגשת באמת, כי היא חשה את המחווה ואת הרצון לתת, וגם מקבלת בסופו של דבר בדיוק את מה שהיא רצתה.
  • כדאי להאזין לאישה ולשמוע ממנה מה היא הייתה רוצה שיהיה לה. אין הכוונה לשאלה ישירה, אלא להאזנה לכל אורך הדרך וזיהוי פריטים שהיא רוצה שיהיו לה כאלו. כאשר שומעים כי האישה הייתה רוצה תכשיט, אביזר או תמרוק, אפשר בהחלט לקפוץ על המציאה ולרכוש לה אותו. היא עשויה להיות מופתעת ונרגשת מכך שהצלחתם לקלוע לטעמה. כי לא בטוח שהיא שמה לב שהיא ביטאה את רצונה והשמיעה באוזניכם מה היא רוצה לקבל.

Share this post