מקום לבר מצווה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

כל היתרונות באולם אירועים במרכז

אתם חושבים לעשות אירוע בר מצווה קרוב כי הבן שלכם מגיע ממש עוד מעט לגיל 13? החלטתם שאתם רוצים להזמין את כל החברים הכי טובים ואת בני המשפחה לחגיגה הקרובה? אם כך, זה ברור שאתם צריכים לבחור את המקום לבר מצווה המושלם לאירוע. פעמים רבות השאלה האם אירוע מסוים זוכה להצלחה או לא קשורה, בין היתר, למקום שבו חוגגים אותו. לכן, אם אתם יכולים לבחור אולם מקסים ומעוצב, מה פתאום שתתפשרו על פחות מזה? אם יש לכם התלבטות בין אולמות אירועים באזורים שונים בארץ ובין אולם אירועים במרכז, כדאי שתדעו: אין כמו אולם אירועים שנמצא במרכז הארץ, אז למה לבדוק בכלל אפשרויות אחרות?

חושבים על הנוחות של האורחים

אם ברור לכם שרוב האורחים מגיעים ממרכז הארץ, או שאולי האורחים שלכם פזורים באזורים שונים במדינה, אין ספק שבחירת אולם אירועים במרכז זו האופציה הנכונה. העניין הוא שכדאי להקל על האורחים את ההגעה, כי אם יהיה להם מסובך מידי להגיע לאירוע שלכם, עלול להיות שהם פשוט יוותרו. בנוסף לכך, באזור מרכז הארץ יש היום מגוון רחב של אולמות בסגנונות שונים. לכן, בין אם אתם מחפשים את האולם הכי מפואר שיש ובין אם אתם מחפשים אולמות פשוטים יותר, אין בכלל ספק שתוכלו למצוא את מבוקשכם בקלות רבה.

האם המחירים תמיד יהיו גבוהים?

בין אם אתם חושבים על אולם אירועים במרכז ובין אם אתם חושבים על אולמות אירועים באזורים אחרים בארץ, טבעי שגם המחיר יטריד אתכם. אכן ניתן לראות שיש גם אולמות אירועים שהמחירים בהם מופקעים, אך מצד שני, יש גם מקומות שהמחיר בהם נוח יותר כמו מועדון לבת מצווה בשרון. לכן כמובן שכדאי יהיה לעשות בירור בנושא הזה ולראות איפה מחכה לכם הצעת המחיר הכי משתלמת שיש, כי למה לשלם יותר מידי? יש לקחת בחשבון גם את העובדה שבאותו אולם אירועים תוכלו לראות לא פעם תעריפים שונים. לדוגמא: אירוע לקראת ראש השנה תמיד יהיה יקר יותר מאשר אירועים שמתקיימים ככה סתם באמצע השבוע ובלי סמיכות לחגי ישראל.

Share this post