יום הולדת לגיל 5 – מה ההמלצות?

 

עם השנים, יותר ויותר הורים מבקשים לחגוג לילדים שלהם ימי הולדת מושקעים בגילאים מוקדמים. אם פעם זה היה מתחיל בגיל 10-11 ולעיתים אפילו רק בגיל 12-13, עם בת ובר מצווה, אזי שכיום, הורים רבים נוהגים לחגוג לילדים שלהם ימי הולדת בגילאים הרבה יותר מוקדמים, ימי הולדת מושקעים הכוונה, בין אם זה בגן ובין אם זה בבית הספר. 

למשל, הורים רבים נוהגים לחגוג יום הולדת לגיל 5. לא מדובר אומנם במספר עגול, אבל זה מספר יפה, מיוחד, ומה עוד שבגיל הזה הילד כבר מדבר, יש לו כבר הוויה משלו, הוא כבר זוכר ויזכור דברים, וכן יש לו חברים וחברות בגן. אז שווה להשקיע, שווה לחגוג יום הולדת. השאלה היא, כיצד עושים את זה, כיצד חוגגים יום הולדת לגיל 5 בצורה יפה, בצורה מעניינת וייחודית. 

מן הסתם, אנחנו לא נרצה להשקיע יותר מדי כסף, בכל זאת לא מדובר פה באירוע גדול, גם כמות המשתתפים היא לא עצומה, מדובר על אירוע עם ילדי הגן, אירוע עם בני משפחה ואולי עם ילדים של חברים קרובים וזהו. מצד שני, כן נרצה לערוך אירוע יפה ומיוחד. 

רעיונות אידיאליים לימי הולדת לגיל 5

מן הסתם, הרעיון הבולט הוא להזמין מפעיל או מפעילה שיערכו הפעלות בסגנון מסוים, בין אם זה על פי דמיונם, ובין אם זה על פי סיפור, אגדה או כל דבר אחר שילדים אוהבים בגיל הזה. 

רעיון אחר בולט, הוא לייצר משחקים וסדנאות יצירה שמתאימות לילדים, דברים שילדים בני 5 אוהבים. 

עוד רעיון הוא, לקחת אותם למקום שהם יכולים ליהנות בו, גן חיות, בריכה, מגרש משחקים, מקום שאפשר לקחת אליו ילדים בצורה מאורגנת ובטוחה.