חתונה קטנה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

חתונה קטנה – כיצד אפשר לערוך חתונה קטנה בתנאים טובים

בדרך כלל, כשאנחנו חושבים על חתונות, אזי שבראש שלנו מצטיירת תמונה של חתונה גדולה, חתונה משמעותית עם הרבה אורחים. בדרך כלל אנחנו גם מוזמנים לחתונות של זוגות צעירים, שהן גדולות עם הרבה אורחים, קייטרינג עשיר ועוד.

אך כפי שאנחנו יכולים להניח, לא כולם ממהרים לעשות חתונות כאלה. יש זוגות שמעדיפים דווקא את החתונה הקטנות. חתונות אינטימיות, עם מעט משתתפים ועדיין באיכות גבוהה וכמובן עם כל מה שהופך חתונה למיוחדת ובלתי נשכחת.

יש סיבות רבות ומגוונות למה לארגן חתונה קטנה, בין אם זה בגלל סיבות כלכליות, בין אם זה בגלל שבני הזוג מעדיפים משהו קטן, צנוע, אינטימי, הרבה פעמים כשמדובר על חתונה שנייה, אז מעדיפים לעשות משהו יותר קטן, וכן לעיתים זה נובע מסיבות מצערות, אם נניח המשפחה באבל, אז הם יוותרו על חגיגה גדולה ויעשו משהו קטן יותר.

לשמחתנו, יש לא מעט מקומות ואפשרויות כיצד לארגן חתונה קטנה ואינטימית בתנאים מאוד נוחים, גם למארגנים וגם לאורחים.

כיצד מארגנים חתונה קטנה

ראשית, אנחנו צריכים למצוא מקום מתאים. לשם כך אנחנו יכולים למצוא אולמות וגני אירועים קטנים, אנחנו יכולים למצוא מסעדות או מועדונים מיוחדים בהם ניתן לארח חתונה או כל אירוע אחר, אינטימי. היתרון של חתונה קטנה בהיבט זה, לא חייבים לארגן אותה באולם או גן אירועים רגיל.

שנית, אנחנו צריכים למצוא שירות קייטרינג מתאים. שוב, גם כאן אנחנו יכולים למצוא שירותי קייטרינג שף, קייטרינג גורמה, שירות שהוא הרבה יותר מצומצם אבל מיוחד לא פחות משירות קייטרינג רגיל.

שלישית, אנחנו צריכים לדאוג שהקונספט של האירוע יתאים לחתונה קטנה וכמובן שהמקום יהיה מעוצב בהתאם.

Share this post