הצעת נישואין
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

כל מה שצריך לקחת בחשבון בהצעת נישואין

אין ספק, הצעת נישואין היא אחד הרגעים הכי מרגשים בחיינו. לא משנה באיזה גיל, לא משנה באיזו סיטואציה, מדובר על רגע מרגש ובלתי נשכח. עם זאת, אנחנו תמיד נרצה גם לייצר סביב הרגע הזה משהו יוצא דופן, להוסיף להילה הייחודית שלו. 

כשאנחנו מחליטים להציע נישואין, יש דברים מסוימים שעלינו לחשוב עליהם בטרם אנחנו יורדים על הברכיים ומבקשים מבת הזוג שלנו להינשא לנו. לפני שנסביר על אותם דברים, צריך לומר, הדבר הראשון שעלינו לקחת בחשבון ולחשוב עליו, זה האם אנחנו מוכנים לצעד הזה והאם אנחנו חושבים שבת הזוג תהיה מוכנה לכך. אחר כך, אנחנו יכולים לחשוב על כל הפרטים הטכניים והאחרים. 

הצעת נישואין, כאמור, היא דבר מאוד מיוחד, מאוד מרשים, אנחנו לא יכולים להציע אותה כך סתם, אלא אם מראש אנחנו יודעים שזה מה שבת הזוג מצפה. אך סביר להניח, מאחר ומדובר ברגע מיוחד, אז גם ההצעה צריכה להיות בסיטואציה מיוחדת, כזו שתמיד נזכור אותה. 

מה הם הדברים שאנחנו צריכים לחשוב עליהם

ראשית, הצעת נישואין חייבת לכלול בחירת טבעת אירוסין כמובן. אנחנו יכולים לרכוש טבעת בחנות תכשיטים או אצל מעצב ומעצבת תכשיטים שיעצבו עבורנו טבעת מתאימה. חשוב להדגיש, אנחנו צריכים לדעת מה בת הזוג אוהבת, אנחנו צריכים לדעת מה גודל האצבע שלה כמובן, וכן רצוי שזו תהיה טבעת שיהיה ניתן לתקן אותה, במידת הצורך. 

שנית, אנחנו צריכים לדעת מה בדיוק בת הזוג מצפה ואוהבת. כלומר, אין טעם להציע לה נישואין מול הרבה אנשים, אם היא לא אוהבת סיטואציות כאלה, גם אין טעם לעשות משהו קיצוני, אקסטרים, אם היא לא מתחברת לזה. רצוי שההצעה תתחבר למי שאתם ולמי שהיא. 

שלישית, כאשר מציעים נישואין, יש לקחת בחשבון שזה רק שלב ראשון בתהליך. הרי מכאן והלאה, יש לארגן חתונה, יש לשכור אולם, ספקים, להזמין אורחים וכדומה. ההצעה היא רק צעד ראשון, חשוב לזכור זאת, בין אם בכל מה שקשור לתקציב שתשקיעו בהצעה ובין בכל מה שקשור להיבטים אחרים. 

 

Share this post