דובי ענק לכל אירוע
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

דובי ענק לכל אירוע

דובי ענק לאירועים או סתם שיהיה בבית הוא אחד הדברים היותר מתוקים שיכולים להיות. זה תופס את כולנו בזמנים טובים וגורם לנו לאושר ומעלה חיוך על פנינו כשאנו מסתכלים עליהם.

דובי ענק לכל אירוע

רעיון חמוד הוא להביא לאירוע שלכם דובי חמוד, כזה שנרצה שכולם יסתכלו עליו ויהיה לו מלא פרווה מכל מיני צבעים ויהיה כייף לגעת בו ולחבק אותו. זה דבר מושלם עבור כל אחד שרוצה להנות עם דובי ענק, פרוותי עצום ובלתי נגמר.

אם הגעתי למצב שכבר אין לעם עם מי לשחק, עברו לדובי פרווה ממשחק והקריבו אותו אליכם והתכרבלו אתו בשעות הקרות שלכם.

תכונות של דובי משחק

אילו תכונות צריכות להיות לדובי הטוב ביותר? זו שאלה שצריך להפנות לכולם, מה שאומר שהוא צריך להיות רב תכליתי במיוחד. הדובי הטוב ביותר צריך להיות גם רך מספיק כדי שיהיה אפשר להתכרבל אתו (חובה לילדים), אך אטרקטיבי מספיק כדי להציג אותו לחברים ובני משפחה (משהו שמבוגרים יעריכו).

הדובון הזה שכולם רוצים לקנות אותו, הוא בן לוויה ו"שיח" נהדר, בזכות הפרווה המעורפלת המשובחת שלו. אבל זה גם מייצר קטע תצוגה המושך את העין, בזכות קשת המשובץ תפירה ומושכת. קנו לעצמכם אחד כזה – או סמכו על זה כמתנה נהדרת לכל ילד או אפילו עבור מי שכבר מבוגר מיוחד בחייכם.

מה כל כך כייף בדובי?

דובי הוא אחד הדברים שיותר כייף לשחק איתם בחיים שלנו. הוא אמנם לא נושם ולא מדבר, לא קופץ ולא מרקד, לא הולך לשירותים ולא מתקלח, לא רץ ואפילו לא עונה כשצועקים עליו, טוב אולי זו באמת אחת הסיבות, מדוע אנשים כה אוהבים דובי כזה צמוד אליהם…

Share this post