אירועים
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

אירועים/בר, בת מצווה/אירועי חברה

אירועים לבר מצווה או בת המצווה, יכולים להיות גם בצורה אחרת ממה שהכרנו עד היום ולא נהיה חייבים להישאר עם הגרסאות העתיקות, אותן אנו מכירים מילדות. כך כמובן גם אירועי חברה, ערב עובדים וכדומה.

אירועים/בר, בת מצווה/אירועי חברה – רעיונות

כשמתכננים בר מצווה או בת מצווה, כולם רוצים למצוא את הרעיונות היצירתיים ביותר ולהפוך אותם לשלהם. משפחות ברחבי הארץ מקבלות השראה במגוון מקומות וחולקות זו את זו עם רעיונות נהדרים בקבוצות הפייסבוק ובדרכים שונים.

בשנה האחרונה ראינו נגיעות מיוחדות רבות ששימשו בחגיגות בר ובת מצווה ורצינו לחלוק כמה נקודות עיקריות למטה.

> מתכננים אירוע? בדקו השכרת שולחנות משחק לאירועים

בר מצווה בקרבת שדה תעופה

רוני מספר על חגיגות הבר מצווה של בנו בקרבת מטוסים, בדיוק כמו שאוהב בנו: "המקום היה מיקום מושלם ומשמעותי ששילב את אהבתו של בני לתעופה, גאוגרפיה, היסטוריה ונסיעות. אימו של בני זוכרת בצורה טובה, את נסיעתה בטרמינל בילדותה והוריה של בני עשו את הטיול הראשון ביחד משעריה"

רוני ממשיך בסיפורו: "היו הרבה אי וודאות בתכנון מסיבה מבלי שראיתי בפועל את המקום שהושלם, ולכן הם עבדו בצמוד עם המקום, המתכנן איימי רובל מניהול אירועים של רובל, ומעצבת האירועים טינה שרון, הם השתמשו גם בתמונות של אמנים, בכדי להעצים את חגיגות בר המצווה של בננו.

פזל בהפתעה כמתנת יום הולדת

מתנה יצירתית זו, היא אידיאלית עבור אנשים שיש להם צד שובב משהו. מקבל המתנה יאהב להרכיב את הפאזל המותאם לו אישית, והוא יחשוף קולאז' של זיכרונות צילום שלו עצמו. 

אתם יכולים לבחור לעצב את הפאזל המותאם אישית עם כמה שיותר תמונות, איך שתרצו בדיוק. אתם יכולים גם לבחור לכלול הודעה מיוחדת על הפאזל וכדומה.

Share this post