קליפ בת מצווה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

קליפ בת מצווה – איך יוצרים קליפ בצורה חכמה

 

אירועי בת מצווה הפכו מזמן לחגיגות גדולות ומפוארות. כבר לא מדובר אך ורק במסיבה לחבר'ה מהכיתה או באירוע משפחתי. ילדות שחוגגות בת מצווה מעוניינות לציין את האירוע בצורה הרבה יותר משמעותית, בצורה הרבה יותר מושקעת. הורים רבים כמובן נענים לכך, בין היתר מתוך הבנה שמדובר באירוע משמעותי וחד פעמי. 

דוגמא טובה לכך אפשר למצוא בקרב ילדות אשר מבקשות לערוך קליפ בת מצווה. מדובר על משהו יחסית חדש אשר זוכה להצלחה גדולה. אחת הסיבות שהיום נהוג לערוך קליפ כזה, זה בגלל שמדובר בעניין יחסית פשוט וזול, לא דורש הרבה השקעה, לא דורש הרבה משאבים, ולכן אנחנו יכולים לראות הורים אשר שוכרים צלמים ואנשי מקצוע אחרים שיעזרו להם להפיק קליפ בצורה פשוטה. 

לפני שנסביר כיצד יוצרים קליפ כזה, חשוב לומר, שיש אופציות שונות כיצד להשתמש או להציג אותו. אפשר להציג את הקליפ אך ורק בתוך המשפחה, אפשר להציג אותו באירוע עצמו, ניתן לספק דיסק למשפחה הקרובה, וכן יש מי שבוחר לעלות אותו ליוטיוב או לפייסבוק, בשביל שכל מי שירצה, יוכל לראות אותו. 

כיצד יוצרים קליפ איכותי 

ראשית, צריך להחליט על לוקיישנים מתאימים. איפה נכון לצלם את הקליפ, כמה זמן נכון להיות בכל מקום, באיזה מועד נכון לצלם אותו ועוד. 

שנית, לקבוע מראש מי אמור להשתתף בו ולהכין אותו לכך. מן הסתם, זו תהיה כלת השמחה, אך יחד איתו אפשר לצלם את ההורים, סבים וסבתות, חברות וחברות, בעלי חיים שברשותה ועוד. 

שלישית, יש לדאוג שיש לילדה את הבגדים המתאימים, אם ההורים מוכנים אז אפשר להשקיע באיפור, עיצוב שיער ובדברים אחרים. 

כמובן שהצילום חייב להיעשות בצורה מקצועית על ידי צלם מקצועי.

Share this post