דגלים ליום העצמאות
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

דגלים ליום העצמאות – אין חגיגה בלעדיהם

איזה כיף, יום העצמאות הולך ומתקרב וכבר מרגישים את האווירה החגיגית באוויר; הערים מתקשטות בשלל דגלים ליום העצמאות ואורות צבעוניים, בכל פינה מתחילים לדבר על החגיגות השנה, ואתם מתחילים להתארגן לעל האש עם החברים הכי טובים שלכם. לא משנה מה התכניות שלכם; בין אם לבלות עם המשפחה בבית או לצאת לכיכר המרכזית לחגיגות העירוניות, אתם חייבים להיערך בהתאם ולהצטייד כבר עכשיו בגימיקים וקישוטים לכבוד יום העצמאות.

דגלים ליום העצמאות וגימיקים נוספים

דגלים ליום העצמאות הם רק חלק מהקישוטים והגימיקים שבלעדיהם אף חגיגת עצמאות אינה שלמה:

  • ספריי שלג – זהו אביזר חובה בכל חגיגת עצמאות. לא ברור מאיפה המנהג הגיע, אבל בכל שנה רבים מתכוננים למלחמת ספריי שלג מהנה ומלאת אקשן בחצר האחורית בבית, בגני השעשועים וברחבות החגיגות. זה הזמן לשחרר את הילדים ולאפשר להם להתלכלך ולשחק ללא גבולות!
  • פטישים מתנפחים – ילדים ומבוגרים כאחד מתים עליהם! אם אתם פחות בקטע להתלכלך, פטישים מתנפחים הם תחליף נהדר לספריי השלג. הרפתקנים גם נוהגים להסתובב עם ספריי ביד אחת, ופטיש מתנפח ביד השניה. אתם יודעים, להעצמת החוויה.
  • אביזרים מוארים – טבעות בשלל צבעים, משקפיים מוארים, כתרים, חרבות ואביזרים נוספים המחליפים צבעים בקצב שאתם בוחרים. יום העצמאות הוא חג צבעוני ומרהיב, ובאווירת הזיקוקים הממכרת אתם פשוט חייבים להתקשט בהתאם. 
  • צופרים – למקרה שמישהו לא שם לב, תוכלו לקחת על עצמכם את התפקיד החשוב ולהודיע לכל העוברים והשבים על כך שיום העצמאות כבר כאן, עם צופרים מעוצבים ליום העצמאות.

מי הזיז את הדגל שלי?

כמובן שמעל כל אלו, דגלים ליום העצמאות הם האביזר החשוב ביותר לציון החגיגות. אם עדיין לא רכשתם דגלים לרכב, לבית או דגלונים קטנים לקישוט זה הזמן לפנות לספק שיבנה לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בעיקר אם מדובר ברכישה גדולה עבור אירוע גדול בעיר, בבית הספר, ועוד. ספק שכזה יציע לכם לא רק דגלים, אלא אביזרים נוספים בדוגמת דגל ישראל שיתאימו לאווירה וירימו את מצב הרוח של כל המוזמנים ללא יוצא מהכלל.

Share this post