1810840
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

איך לשדרג את האירוע בשניה אחת!

כשאנחנו חוגגים אירוע, אנחנו רוצים שהוא יהיה ברמה הגבוהה ביותר, הן עבור בעל השמחה והן עבור האורחים. בשנים האחרונות, ניתן לראות כי כל עולם העיצוב נכנס לחיינו כמעט בכל תחום אפשרי וכי עיצוב וסטיילינג הם חלק בלתי נפרד מהחיים של רבים מאיתנו. 

 

כדי להפיק אירוע מדהים שיישאר בזיכרון, צריך להשקיע באורחים

צריך לזכור, שהאורחים שלכם עושים מאמץ כדי להגיע, חלקם אפילו גרים רחוק או עושים ויתורים כאלה ואחרים, לכן, למרות שזו השמחה שלכם כדאי ומומלץ מאוד להשקיע מעבר, בעיקר בשביל המוזמנים שמכבדים אתכם ומגיעים.

 

כיצד תשקיעו באורחים שלכם ותגרמו להם לזכור את האירוע?

ישנן דרכים רבות לדאוג שהאורחים שלכם יהיו מרוצים וכמובן, באותה העת גם אתם. תחילה, בחרו אולם שיתאים לצרכים שלכם ויכיל את כלל המוזמנים ללא צפיפות. לאחר מכן, וודאו שהאוכל טרי, איכותי וטעים. בכל זאת, אל תשכחו שהם מגיעים רעבים ואוכל משאיר חותם משמעותי בקרב המוזמנים.

 

כיצד תשדרגו את האירוע שלכם?

שדרוג האירוע הוא החלק המהנה ביותר בארגון האירוע, אך צריך לדעת לעשות זאת נכון ובהתאם ליכולות שלכםץ כלומר, שדרוג האירוע עלול לחרוג מהתקציב שלכם, אם לא תעשו זאת נכון וכך תפספסו את החלק הכיף וזה יהפוך לקושי ולמועקה. 

 

כך תעשו זאת נכון!

על מנת לשדרג את האירוע שלכם באופן מושלם, אתם צריכים לעבוד לפי הסדר הנכון:

  • שלב ראשון- חשבו את התקציב הכולל לאירוע וחלקו אותו בהתאם לצרכים שלכם.
  • שלב שני- אחרי שחילקתם את התקציב והקצבתם סכום מסוים לעיצוב ושדרוג האירוע, זה הזמן לבדוק מי בעל השמחה ומי קהל היעד שלכם, לפי זה תדעו להתאים את האטרקציות השונות לקבלת תוצאה מושלמת!
  • שלב שלישי- לאחר שהתאמתם את סגנון האטרקציות לבעל השמחה ולקהל היעד, הגיע הזמן לחפש אטרקציות בפועל. לפניכם דוגמות לאטרקציות שונות שעשויות להתאים כמעט בכל אירוע:
    • קיר הוליוודי לעסקים או לאירועים פרטיים המשמש כרקע לצילום האורחים. ניתן להתאים את העיצובים לטעמכם האישי, להדפיס תמונות של בעל השמחה, לבחור גדלים שונים ועוד.
    • צילום מגנטים שישאיר מזכרת מתוקה מהאירוע שלכם.
    • צילום על בלוקים מעץ- אנשים רבים מעדיפים כיום את השדרוג של המגנטים, שהוא הדפסת תמונה על בלוק עץ למזכרת.

יש לציין, שישנן אטרקציות נוספות רבות ושניתן לבחור חבילות שונות ומשתלמות של כמה אטרקציות יחד.

לעוד פרטים אודות קיר הוליוודי, אתם מוזמנים להכנס ללחוץ כאן.

Share this post