מתנות לפורים
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

מתנות לפורים – בארץ או באתרי הקניות בחו"ל

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שבוחרים לעשות את הקניות שלהם אונליין. ברוב המקרים, מדובר על אתרי קניות מחו"ל, אשר מציעים פריטים מיוחדים יותר ומחירים אטרקטיביים יותר. לצערנו הרב המחירים בארץ נחשבים לגבוהים יותר ביחס למחירים בחו"ל, דבר שכמובן גורם לכמות גדולה של אנשים לבצע את הקניות שלהם ברשת האינטרנט. אך עם זאת, חשוב להבין כי כאשר מדובר על מתנות לפורים למשל, עדיף לרכוש את המתנות בארץ ולא להסתבך עם אתרי הקניות בחו"ל. אומנם נכון כי לחכות למשלוח מחו"ל יכול להיות מרגש ונעים, אך כאשר מדובר על מתנה שיש צורך להעניק לאדם יקר ואהוב, עדיף לא לקחת סיכונים מיותרים.

כל הסיבות לרכוש מתנות לפורים בארץ ולא באתרי הקניות בחו"ל

כאמור, אתרי הקניות בחו"ל מציעים מוצרים מיוחדים ומחירים משתלמים במיוחד, אך ישנם לא מעט סיכונים שאנשים לוקחים על עצמם, כאשר הם מזמינים משלוח מחו"ל. למשל, חשוב לזכור כי ברגע שאתם מזמינים מוצר מחו"ל, אתם לא באמת יודעים מה יגיע אליכם. הציפייה לא תמיד תואמת את המצב בשטח, דבר שמוביל ללא מעט אכזבות ותחושות לא נעימות. אנשים רבים למשל, מזמינים בגדים שנראים מעולה בתמונות, אך בפועל מקבלים סמרטוטים באיכות ירודה ביותר. כמו כן, כדאי לזכור כי המשלוחים מחו"ל עלולים תמיד להתעכב במכס, דבר שיוביל לכך שאת המתנות שרציתם להעניק לחברים ולמשפחה לכבוד חג פורים, תאלצו לחלק לקראת חג הפסח. לעומת זאת, מי שיקנה את המתנות שלו בארץ, יבטיח לעצמו משלוח מהיר ומוצר שיהיה זהה לציפיות שלו.

לסיכום, כל מי שמעוניין לרכוש למשפחה או לחברים מתנות מקוריות לחגים באיכות גבוהה, חייב לבצע את הקניות שלו בארץ על מנת להימנע מעוגמת נפש מיותרת. בצורה כזו, המתנות יגיעו בזמן ולא יאכזבו אף אחד.

Share this post